Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen (12) -es (vagy az...

Milyen (12) -es (vagy az alatt) open world játékok vannak pc-re, amiben lehet autòzni, futni, sétálni, küldetéseket végrehajtani, felfedezni, barangolni? És nem minecraft!

Figyelt kérdés
Minden válasznak örülök. És ha lehet, ne GTA legyen, mert az 18+ és azzal nem játszhatok. Ne legyen nagyon sok vér sem, mert azt sem szokták engedni a szüleim (persze egy kis verekedés belefér, ha nincs nagy kaszabolás). Tudom, elég szűk körben létezhetnek ennek megfelelő játékok, de ha ti tudtok, írjátok meg.

2014. jan. 11. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, elég szűk, nagyrészt nincs is ilyen, szerintem kérd meg a szüleid, hadd játszhass az Assassin's Creed valamelyik részével, csak max. kapcsold ki a vért. Ebből a játékból lehet kicsit tanulni, izgalmas nem olyan orbitálisan brutális, és ha normális vagy (tehát semmi pszihikai probléma) akkor nem leszel tőle buta/ingerült.

Ha van is ilyen amit mondtál, akkor az biztos, hogy nem mai, tehát lehet hogy valami 90-es éveki játék.

Remélem tudtam segíteni!

(Én az 1. részét ajánlom, abban van talán a legkevesebb erőszak)

2014. jan. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz a választ. Nekem meg van az AC2 , de nem játszhatok vele. De a vér kikapcsolást említeni fogom
2014. jan. 12. 17:57
 3/5 A kérdező kommentje:
Még a state of decay tetszett , de az meg zombis amire azt mondanák h milyen gyerek vagyok h véres agyszétloccsantós értelmetlen játékkal játszok.. De nézzük más szemmel: felkészit egy lehetséges bekövetkezndő
2014. jan. 12. 18:03
 4/5 A kérdező kommentje:
Még a state of decay tetszett , de az meg zombis amire azt mondanák h milyen gyerek vagyok h véres agyszétloccsantós értelmetlen játékkal játszok.. De nézzük más szemmel: felkészit egy lehetséges bekövetkezndő világvége invázióra
2014. jan. 12. 18:03
 5/5 A kérdező kommentje:
Vagy várok 3 évet és talán akkor majd találok hasonló játékot (akkor leszek 16)
2014. jan. 12. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!