Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PC-re mikorra jelenik meg...

PC-re mikorra jelenik meg (kb) a Grand Theft Auto V?

Figyelt kérdés

2014. jan. 12. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Kb ugyanakkor amikor a gyakorin elerheto lesz a kereso funkcio is...
2014. jan. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mivel nem tudunk olvasni a Rockstar Games vezetőinek a fejében, csak tippelgetni lehetne, aztán az is lehet nem jelenik meg

röviden: nem tudjuk

2014. jan. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
PS4/XO-ra sincs még elvileg dátum, de eddig egy webshop-ban láttam előrendelő dátumnál június 1x. volt megjelölve. Szóval szerintem akkoriban jöhet PC-re is, ha ez nem csak egy légből kapott dátum-
2014. jan. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szerintem Szeptember,Októberben ha egyáltalán megjelenik PC-re,de remélem megjelenik!
2014. jan. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mikor megunjátok non-stop ezt kérdezgetni. :D
2014. jan. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 kiderülne hogy Rockstar Games adminok árgus szemekkel figyelik a gyakorikérdéseket :D
2014. jan. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Február első hetében tartja a Take-Two Interactive a harmadik üzleti negyedévének (FY2014 Q2) értékelését. Az eseményhez közel új Grand Theft Auto V bejelentések is történhetnek.

Ilyenkor ugyanis nem csak az aktuális gazdasági adatokat összesítik, és a jövő adatait becslik fel, de sokszor újdonságokat is bejelentenek a kiadóval szerződött fejlesztők aznap, vagy nemsokkal előtte.

Erre kitűnő példa, hogy anno a Rockstar Games 2012. október 31-én szintén egy negyedévi konferencia napján jelentette be a GTA V 2013 tavaszi megjelenését, majd 2013. január 31-én szintén nem egész egy héttel egy negyedévi összegzés előtt osztotta meg a szeptember 17-i dátumot a rajongókkal.

Most is hasonlókra lehet számítani, hiszen elég sok minden leleplezésre vár, beleértve a GTA Online Heistokat, a Single Player DLC-ket és a játék PC verzióját.

Utóbbi bejelentése azért is lehetséges, mert a Rockstar rendszerint 7-8 hónappal a konzolos változat után adja ki a GTA-kat számítógépre, a port bejelentését pedig 4 hónappal konzolos megjelenés után szokta megejteni - ez így volt például a GTA Vice City-nél és a GTA IV-nél is. Ezek mellett szaftos eladási és bevételi adatokra is számítani lehet.

A konferencia egész pontosan február 3-án lesz.

2014. jan. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2015 március 24.
2015. jan. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2015 április 14
2015. ápr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!