Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Tanks: melyiket éri...

World of Tanks: melyiket éri meg jobban megvenni?

Figyelt kérdés

PZ. B2 + FCM36Pak40

PZ.S35 + FCM36Pak40

Exelcior

Churchill III

T-14

T-25

RAM-2

A lényeg annyi, hogy 2000G ( gold=arany ) érték alatt legyen. Ezek közül melyik a jobb? Miért?



2014. jan. 12. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a RAM2,meg a Churchull III,többi kuka!
2014. jan. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jobban jársz ha a wot fórumon érdeklődsz, kicsit többen értenek hozzá.. Bár nem érnek ezek annyit sztem, hogy az ember valódi pénzt áldozzon rájukXDD
2014. jan. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt tudom 2-es. Viszont előre eldöntött fogadáson nyertem. Egyszerű. Megbeszéltük mi a kérdés és hogy mi a tét. Én természetesen tudtam a helyes megfejtést, úgyhogy nem okozott nagy meglepetést. Gonosz, de nem én akartam fogadni ;)
2014. jan. 12. 21:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Churchill III nagyon jó kis prém tank, főleg ha kap töltés gyorsítót akkor brutálisan gyorsan lő.
2014. jan. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezek közül a Ram, vagy a Churchill, én a Churchill-t választanám.
2014. jan. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
FCM36Pak40 is egy jó FUN tank. Igaz nem mozgékony, de eléggé lehet darálni vele, ráadásul a Foch legénységét még húzhatod is benne. :)
2014. jan. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
FCM mellé mi?
2014. jan. 12. 23:26
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Ha jól akarsz dönteni, akkor a t-25 re teszed a voksod.

PZ. B2 + FCM36Pak40

PZ.S35 + FCM36Pak40

Ezekből a Pak40 ami használható, de nem termel valami jól, a pz meg egy bokszzsák, és szar az mm je (saját tierben viszont jó)

Exelcior: rettenet szar löveg jó páncél és mozgás.

Churchill III : Tűrhető és pörgős löveg, de rettentő gyér a mozgása és a tornyát bárki átüti. igazi nasi az én szememben :)

T-14 : Minden téren gyér, max a mozgása tűrhető.

T-25 : Rettenet papír, kicsit lomha fordulékonyság, viszont pontos, és jó lövege van. MM-je se vészes, simán karatézom a tier 6-os tankok ellen is, csak vigyázni kell, hogy ne legyél szem előtt.

RAM-2 : Jó páncélzat, jó mozgás, "tűrhető" löveg, de szar az MM je.


További szép napot.

2014. jan. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A japán Type 3 Chi-Nu Kai sem rossz választás. Ugyan papírgép és nem villámgyors, de lövege gyors pontos és átütése és sebzése is elég jó.
2014. jan. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!