Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends-ben azt...

League of Legends-ben azt hallottam, hogy season 4 elején EUW-re ingyenes lesz a transzfer. Szerintetek megéri átköltözni? Nem akarok új accountot csinálni, mert elég sok IP-t és időt beleöltem (RP-t keveset. )

Figyelt kérdés
Jelenleg silver 3-ban vagyok, de nehezen jutottam el idáig (majdnem fél év kellett bronze 2-töl).

#szerver #League of Legends #eu east and nord
2014. jan. 13. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom csak home szerverre lesz ingyenes. Szóval a magyarok esetében csak Westről Eastre ingyenes.

Bár ez nem biztos, csak én tudom így.

2014. jan. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha Magyarországon játszol, akkor nem tudsz átmenni westre, csak azok akik westen játszanak és Magyarországon laknak, azok tudnak csak eastre átmenni.



Én azt halottam, hogy nem érdemes westre átmenni.(ingyen sem, mert lehet, hogy még megbánod és a visszautat már te fizeted.)

2014. jan. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm a válaszokat :)
2014. jan. 15. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!