Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek milyen játékokkal...

Szerintetek milyen játékokkal lehet nagy nézettséget szerezni?

Figyelt kérdés

Akármilyen játék jó csak legyen:

ingyenesen letölthető (akár crackelve)

NE legyen horror játék

és ha lehet ilyen átlagos gép minőség kelljen hozzá :)

Előre is NAGYON köszönök minden választ.



2014. jan. 14. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem legjobban egy jó horrorjáték normális kommentárral (tudom, hogy nem horrort akarsz, de ez a trend most). A hiú ábrándok eloszlatása miatt annyit mondanék, hogy hirtelen több százezren nem fognak rád kattintani, idő kérdése míg kiépül valami. Reklámmal esetleg segíthetsz neki, de az sem rögtön vezet eredményhez.


Azt tanácsolnám, ha már belekezdesz, próbálj meg egyedi lenni, egyedi dolgokat kitalálni.

2014. jan. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a regi jatekok felejtosek, szoval kell 1 jobbfele gep hozza
2014. jan. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hülyeség. Az én gépem sem erős és csupa olyan játékkal játszom, amit nevesebb csatornákról látok.


Mellesleg a nagy nézettség titka nem a játék, hanem a videó készítőjében rejlik. Ha a világ legizgalmasabb, legszebb, legjobb játékával játszol és azt veszed fel, de kuka vagy, vagy laposak a poénok, érdektelenek a mondataid, akkor a kutya nem fogja nézni.

Pl YT-on az egyik magyar kedvencem a RacconAndMT nevű felhasználó alatt működő matabarna, az Ő videóin én besírok. Természetesen vannak sokkal több feliratkozóval rendelkező, főleg külföldi csatornák is, de most maradjunk itthon.

2014. jan. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi skacok :) tudom hogy ezek az lapszükségletek de én lehet nem vagyok olyan idős (ne aggódjatok 12+ vok már) de én a videózást azért csinálom mert egyszerűen élvezem, élvezem belerakni a kemény munkámat, élvezek sokáig dolgozni akár 1 videón (persze nem reménytelenűl) és én sztem ez jó hozzá állás csak nem tudom hogy mivel játszak és a horror játékok főleg azért mennek mert mint említettem nem vagyok olyan idős :S :S ezért kellenének játékok és én is egyedi játékokat szeretnék csak épp itt akadtam el hogy elkezdtem játszani cs vel csak 1hónap alatt kb 50megtekintés (nem tudom hogy jó-e) és hogyan hirdessem a csatornámat? A csatornám: (kérlek ne fikázzatok mert még sosem csináltam hasonló dolgokat :D ) http://www.youtube.com/channel/UCohoLZ6pE8R0m_PmcNB2SFQ
2014. jan. 14. 20:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Esport bajnokságok kulcsfontóságú pillanatait elsők között feltöltve, gyors nézettséged lehet. Haverom noname csatornáján több mint egymilliós nézettség van, mert gyorsan töltötte fel a jelenetet. Egész jól is keresett vele.
2014. jan. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pilsner uruquel vetkőztetős játék 4ever
2014. jan. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az a sport bajnokság jó lehet ,de hogyan videózzam föl? :D
2014. jan. 15. 14:17
 8/8 anonim válasza:
Egyértelműen a DOTA2!
2014. aug. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!