Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS3 Account regisztráció,...

PS3 Account regisztráció, melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Hali, most vettem ps3mat és azt szeretném megtudni hogy UK aaccountom legyen vagy pedig magyar accountom? melyik a jobb és miért? és PS PLUS-t hogy lehet venni ha angol ragem lenne?

2014. jan. 15. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak angolt vagy usa accra nyomatnám psn+t
2014. jan. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TaKy99 ***** válasza:

Azért válasszuk külön a PSN Store és a PS Plus szolgáltatásait.

Röviden: Érdemes több Accot is létrehozni, a PS Plust meg a Magyarra előfizetni. Hogy miért?


Az igaz, hogy vannak olyan digitális termékek, amit 1-2 hét késéssel érsz el Magyar accal. Vagy olyan DLC-k, Themek, Avatarok amik csak USA vagy UK tartalmak. Vagy olyan régi tartalmak, amiket még a Magyar Store indulása előtt tettek közzé az USA, UK Store-ban, azokat nem találod meg a Magyarban. Tehát mindenképpen érdemes egy UK accountot létrehozni. (Azért UK és nem USA, mert UK feltöltőt tudsz vásárolni Magyarországon, mivel a Magyar bankkártyát nem minden esetben fogadja el a Store. Illetve az UK-USA tartalmak közt én nem találtam még differenciát, ettől függetlenül lehet hogy van)


Viszont a Magyar-UK-USA PS Plus tartalmak között nincs különbség! (Pedig jól megnéztem, amikor Magyarra váltottam, de ha nem vettem észre, arra én is kíváncsi lennék ;) úgyhogy ha tudomása van valakinek különbségről ne fogja magát vissza.)


Viszont, ha gondod van, akkor nem az lesz a Sony válasza, hogy fordulj az adott ország ügyfélszolgálatához és telefonálgathatsz Angliába, vagy az USA-ba. Mert, ha e-mailt írsz nagy ívben lesz@rják. (Tapasztalat) Sajnos Telefonálni kell. Éppen ezért, amikor lejárt az egy évem akkor nem a UK, hanem a HU Store-on fizettem elő. (nem is hiába, mert a szeptemberi 1 éves akcióban a +3 hónapomat nem is írták jóvá, így volt egy kis küzdelmem a Magyar ÜFSZ-tal is. (Ha ezt megint Angliába kellett volna megtennem, akkor a telefonszámla miatt valószínűleg nem is érte volna meg reklamálni a +3 hónap miatt.


Persze azt sem árt megemlíteni, hogy a Store-ban (Mindegy, hogy HU vagy UK) drágák a játékok. Ha kapsz Magyarországon a dobozos verziót belőle, akkor az biztosan olcsóbb, és akkor a használt játék piacról még nem is beszéltünk. Ott még olcsóbb :)

Ha meg eladni szeretnél, a digitális (Store) tartalmat meg nem tudod eladni, max, ha az egész accot adod el.


Tehát jelen állás szerint SZVSZ a PSN-ről csak a PS Plus éri meg. A többit el kell felejteni. (Kivéve persze, ha valami csak digitális formában jelenik meg, ugye akkor nincs más platform megvásárolni.)

2014. jan. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TaKy99 ***** válasza:

Bocs, az előbb annyiban írtam téveset, hogy az USA-UK tartalom nem ugyanaz. Az USA megjelenések előrébb vannak egy hónappal.

Tehát ha nézed az USA Free game-eket, akkor tudod hogy mi lesz majd a köv. hónapban...

USA: [link]

UK: [link]

HU: (ugyanaz, mint a UK) [link]

2014. jan. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!