Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyiket érdemesebb megvenni:...

Melyiket érdemesebb megvenni: PS3 Slim vagy PS3 SuperSlim?

Figyelt kérdés

Sony PlayStation 3 slim 320GB (régebbi):

[link]


Sony PlayStation 3 superslim 500GB (új):

[link]


Játék és Ár nem számít!!!

Arra vagyok kíváncsi, hogy melyik a strapabíróbb, halkabb, (szerintetek) szebb stb. stb. Mi a különbség?

Előre köszönök minden választ, az értelmes véleménykifejtésekre zöld kezet adok.



2014. jan. 16. 12:30
 1/8 A kérdező kommentje:

bocsánat, az újabb géphez rossz linket adtam, itt a jó:

[link]

2014. jan. 16. 12:33
 2/8 anonim ***** válasza:

Heló!


Slimnél még előfodulhat olyan gép, amelynél lehet alaplapi probléma - CECH-3004A alaplapnál, viszont a 320 GB-os verziónál már CECH-3004B-nek kell lennie, az pedig okés.

A Superslim kcisit kevesebb áramot fogyaszt, designben van különbség, másban voltaképp nincs.


Én úgy vennék gépet, hogy a plsuz tartalmat nézném - speciel nekem nem lenen szükségem 500 GB-ra -, és inkáb azt nézném, hogy 2 kar van-e hozzá, estleg 2 játék, vagy mozgásérzékelős kiegészítő..., tehát ami tartalmilag jobban megéri, a géptől függetlenül.

2014. jan. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

WTF ez rohadt drága ne itt vegyél

[link]

Tessék itt 76e és kapsz gta5 öt


Vagy ha nem kell gta5 akkor

[link]

64e

2014. jan. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

jaj a fő kérdést nem válaszoltam meg:

Nekem 2000res slimem van semmi alaplapi hibáról nem hallottam hogy egyáltalán létezik-e használtan vettem már 1 éve semmi gondja...

Én a slim gépeket jobban bírom (2000-3000resek) mert megeszik a lemezt... (szal oda teszed és behuzza a lemezt)


Míg a superslim ps2 feeling felnyitod beteszed letolod

2014. jan. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A Slim nekem is azért tetszik jobban, mert megeszi a lemezt. A SuperSlim kialakítása szerintem nem éppen előnyös.

A linkeket csak a képek miatt tettem be, eszembe se jutott volna ott vásárolni. Ha már veszek, akkor Konzolvilág v. Konzolok szervize oldalról.


Lenne még egy kérésem:

Szerintetek megérné PS3-at venni? Vagy vegyek PS4-et? Mert a PS4 jobban tetszik, de semmi játék nincs rá, amivel szívesen játszanék (Pl. Diablo 3, GTA5), míg a PS3 olcsóbb, rengeteg játék van rá, csak a kialakítása (pl kontrollere) nem túl kényelmes.

2014. jan. 16. 14:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem bőven megéri még a ps3 meg amúgy is 2016ig jönnek játékok rá, max utána eladod olcsóbban és veszel ps4et


Ps4 szerintem ég nem éri meg pont azért mert kevés játék van még rá

[én sztem akkor veszek ps4et ha lesz belőle slim] addig hátha csökken az ár valamennyit

2014. jan. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

tök ugyanaz a kettő

a különbség annyi, amit már említettek, super slim kevesebb áramot fogyaszt, viszont nincs benne "lemezevő"

plusz a super slimet már olcsóbb alapanyagokból rakták össze, tehát ha mondjuk elejtenéd (amire azért remélhetőleg nem kerül sor) akkor jobban megszenvedné mint a slim

de akármelyiket választod, jól jársz mindkettővel (mivel ugyanaz mindkettő, kb. úgy mint az Xbox 360 Slim és E)

2014. jan. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyi tárhely kell, igazából én kihasználom az 500gb-t, mert már nem sok hely van rajta. Én nem a konzolt fogom nézni, hanem a játékokat, amivel játszani fogok, így a design nem érdekel. Talán egyszerűbb a Slim lemezbevitele, de nekem teljesen mindegy, hogy hogyan teszem bele.. :)

PS3-at én azért vettem, mert több játék van rá, és azok közül nagy nevek is, amelyeket nem lehet kihagyni. PS4-re meg valszeg nem lesznek, azért ez lett előtte. Aztán majd ps4.. :D

2014. jan. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!