Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti milyen alakzatot használtok...

Ti milyen alakzatot használtok Fifa Ultimate teambe?

Figyelt kérdés
És szerintetek melyik a legjobb,ami minden játékstílushoz illik.Én egy olyat szeretnék,aholvan egy masszív védekezés,de mellette egy jó támadó sor is.Ehhez szerintetek a 4-2-3-1 megfelelő?

2014. jan. 16. 18:23
 1/9 anonim válasza:
Én 5-3-2 felállásban játszom. 5 védő mellé még teszel egy védekező középpályást meg egy sima kk-t. a maradék három pedig 2 csatár meg egy ktk. Nekem nagyon jól megfelel ez a felállás :D
2014. jan. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hali,

a védekezésre az 5-3-2 a legjobb ahogy az előttem szóló is mondta.


Én jobban szeretem a támadófocit a felallásom 3-5-2 és ha védekezni kell akkor keményvédekezö taktikát állítok be és igy a 2 szélső is vissza jönn védekezni. de minden játékosom a saját térfelemen van.

2014. jan. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2014. jan. 21. 15:03
 4/9 illogikal válasza:
én a 4-1-2-1-2 felállásra esküszöm. a 4 védő előtt egy kvk, előtte egy ktk mellette egy jk egy bk és mindenki előtt 2 csatár. így elég masszív a védősor, a középpályások ha eleget melóznak, azaz futnak mint a barom, akkor a középpálya se gyenge, a nagyjából 2,5 csatáros (a ktk-val együtt) játék így eléggé támadó mentalitású lesz.
2014. jan. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És kontrajátékhoz is megfelel a 4-1-2-1-2,vagy oda esetleg valami más.Mert én szeretem kivédekezni az ellenfél támadásait,és amikor labdát szerzek a szélen lekontrázom őket beadok és gól,vagy,ha ennyire nem is könnyen,de semiképp nem paszolgatok az ellenfél kapuja előtt,olyan sokat,inkább távoli lövésekkel, vagy szélső játékkal próbálkozom.Előre köszi! :)
2014. jan. 23. 16:42
 6/9 anonim válasza:
Én 4-4-2t játszok Online Divison 5-be vagyok most 2 meccs kell feljutáshoz. Jó védekezésre és támadásra is egyaránt, lehet kontrát játszani és szélsőbeadásokra is jó felállás. A másik amit ajánlani tudnék a 4-1-2-1-2, minden taktikához jól alkalmazkodik, jó kis masszív alakzat, ezt a felállást preferálják a leginkább, de a 4-2-3-1 sem rossz. Többi felállás nekem nem nagyon jön be, átjáróháznak tartom azokat a csapatokat, ahol 3 védő van vagy ahol 3 játékos van a középpályán.
2014. márc. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4-4-5

mindig ebbe tolom


Üdv

Torrente

2014. márc. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 okoska98 válasza:
Én mióta elkeztem azóta 4-4-3 felállásban játszom. Nekem nagyon bevált!
2014. máj. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nem értem miért nem lehet saját felállást csinálni. Én tuti 4-1-5 felállásban küldeném fel a csapatot.


De miindenhez nem lehet jó egy felállás hiszen ezek vagy mind átlagos vagy egy kiemelkedő része van. De az 5-5-5 felállásal teljesülhet a vágyad.

2014. dec. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!