Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az lenne a kerdesem hgy...

Az lenne a kerdesem hgy szerintetek kelene jelentenem a top elevenben tapasztaltkat a nordeousnak?

Figyelt kérdés

az a baj hgy jatszotam egy casapatal aki egy kicsit igaz erosebb volt mint en de csak nagyon kicsivel es 4 lv es en meg 3 lv es egymas elen kerultunk a kupaban o jatszott othol de viszont tul dragak voltak a jegyek es ezert nem kapott labdabirtoklast meg nem is nezte a mecset ezert 8% idegenbeli labdabirtoklasom volt a 15%

1 nem lattam a felalasat csak azutan miutan elkedodott a mecs es nem zon a poszton jasztott a jatekosokal ahol rendesen jasztott a jatekos a masik meg hgy 80 % labdabirtoklasa volt es ez meg nem fordult elo velem meg akor se mikor egy 11 lv 110 atlagminoseguvel jatszotam



2014. jan. 16. 19:05
 1/2 anonim válasza:

Elég nehezen kivehető amit írsz...

A játékosok nem csaktudnakjátszani, szintbárhováa be lehet őket tenni..

2014. ápr. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Elég nehezen kivehető amit írsz...

A játékosok nem csak egy poszton tudnak játszani, szinte báhová be lehet őket tenni.. Én is tettem már pl. védőt középpályára amikor szükség volt rá...

A 80%-os labdabirtoklás sem egyedi dolog...

Szerintem semmi jelentenivaló nincs ebben..

2014. ápr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!