Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miket mondjak egy videóban...

Miket mondjak egy videóban hogy ne legyek béna? Most fogok először Minecraft Livestreamelni a haverommal.

Figyelt kérdés

11/L

Az egyik haveromnak van egy Youtube channelje, amin Minecraft gameplayek mennek, és mivel én is Minecraftozok, meghívott vendég-szereplőnek a TwichTV-s Livesteamjébe. Miket mondjak a videóban? Ez lesz az első streamem és egy picit izgulok, mert az osztályból is fogja nézni pár fiú.


2014. jan. 17. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszélgessetek a játékról, vagy ÉRDEKES dolgokról amik történtek veletek. Mik a terveitek a stream során, kommentáljad a személyes véleményedet a játékban történtekről. És ha lehet olvassatok chatet majd.
2014. jan. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is van Youtube-s csatornám! youtube.com/mgabi987 ... ömm én is olyanokat csinálok h beszélgetek mondok történeteket! Nézzél livestream-es vidiket! Vagy Sirius HardCore-ját!!! :)
2014. ápr. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!