Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ellopták a league of legends...

Ellopták a league of legends accountom. írtam a supportnak, visszaadták, de most megint eltűnt, de az emailembe se tudok belépni. A rendőrök leszarják mi? A riot ilyenkor mit tud tenni? Vhogy lenyomozni, hogy ki volt?

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 07:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fog ezzel senki foglalkozni és ha az email fiókodat is feltörték, akkor ennyi volt. Nyomozni nincs értelme, mert úgyse kapnának el senkit, maximum eljutnának egy kínai ip címhez, amit úgyse tudnának tovább vizsgálni, de egy account miatt nem pocsékolna senki pénzt és időt sem.
2014. jan. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és ha facebookon láttam a srácot,hogy ki az?
2014. jan. 19. 07:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Írj a supportnak. Ők megtudják nézni, hogy milyen ip címekről használják most és régen az accot. Feltűnhet nekik, hogy más használja.


Írj le nekik mindent részletesen és adj nekik másik e-mail címet. Szerintem ezt is meglehet oldani.


Azt nem tom, hogy ennél a játéknál mikor regisztrálsz meg kell-e adni személyes adatokat is vagy biztonsági kérdést?

Ha igen akkor scanneld be a személyid is és a biztonsági kérdést is írd meg. Ez megkönnyítené nekik is a helyzetet.

2014. jan. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de a gyereket nem tudják elkapni mi?
2014. jan. 19. 10:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem érted? Ki kapja el a gyereket? A rendőrség még a komoly bűncselekményeket sem képes sokszor kezelni, majd pont olyannal foglalkoznának, mint egy LoL acc feltörése? Bármennyire idegesítő is lehet ez neked, le sem sz.rnák, rajtuk kívül másnak pedig nincs joga "elkapni" a gyereket, még ha bizonyítható is esetleg, hogy ő lopta el.
2014. jan. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!