Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most tudnék cserélni egy fat...

Most tudnék cserélni egy fat xbox360-ast egy Fat Ps3 40 gigás CECHH04-esre. Mit kellene tudnom erről gépről ez melyik széria nem az első kettő ugye? Sűrűn bedöglenek jól szellőző helyen átlagos használat mellett? Downgrade-elhető megy rá a HABIB?

Figyelt kérdés
Eddig hibátlanul működő alig használt a PS és nem volt javíttatva.

2014. jan. 19. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ps3 fat gépeknék esélyes a sárga led veszély (mint xboxnál a vörös gyűrű halál) bár ha jó helyen van ahol szellőzik akkor kevés az esély rá (bár én inkább slimre 2000re) cserélném...

Szerintem ha nem volt javítgatva eddig nem lesz gond...max vidd el hogy pasztázzák újra mert lehet hogy kéne neki


Igen lehet törni de ne habibot tegyél rá hanem rogero/rebug ot

(illetve ha nincs cfw rajta (tört szoftver) hanem ofw (gyári szoftver) van rajta és 3.55 ofw felett van akkor mindenképp 10ezer hogy vissza állítsák neked [mivel kell hozzá hardveres beavatkozás amit otthon nem tudsz megcsinálni]

2014. jan. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát fat xboxot nemhinném hogy valaki is cserélne slim ps3-ra mert nem bíznak benne....pedig király na mind1 hanem hogy tudom hogy downgrade-eltetni kell és utána mi a rossza habib-ban miért jobb a rogero nemtudom micsoda én multizni is szeretnék a tört játékokkal ahhoz melyik kell?
2014. jan. 19. 17:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Habib nem rossz néhányan használják de legtöbben rogerot vagy rebugot használnak...

Hát multizni is lehet cfw-vel de bannolhatnak (mondjuk arra is van megoldás)

Mondjuk m1 hogy milyen cfw van bann előbb utóbb elérhet

2014. jan. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És a bann-ra mi a megoldás? De a rogero az 4.46-os rendszerhez van nem ? Nem 4.53 és így ha fel mennék PSN-re akkor kiírja hogy frissítsem de még boxom van ebből a logikából indulok ki. És ha CFW-m van de eredeti játékkal multizom akkor is lehet bann? Vagy ha nem multizom csak nézegetem a demokat meg böngészgetek stb?
2014. jan. 20. 10:57
 5/5 anonim ***** válasza:

4.50 es a legutolsó rogero szedsz rá spoof ot a net 4.53nak fogja látni

Psn-t ilyen téren hogy böngészem a demokat stb felejtős :D nagyon hamar bannolnak ha azt csinálod

M1 hogy eredeti játék vagy nem akkor is bannolhatnak mert nem a játékot nézik hanem hogy milyen rendszer van a gépen


Megoldása: konzol id-t bannolják tehát kell szerezni új id-t [ennek a hátulütője hogy ha mondjuk 1000 (és ez kevés szám) használ 1id-t hamar észreveszik tehát az id-k csak 1-2 jobb esetbe 4-5 órát élnek utána pedig keresned kell másik id-t és mehet tovább]


Én véleményem: Valamit valamiért ha cfw kell ne multizz

vegyél psn+-t meg azt okat a játékokat amikkel multizni akarsz (ha nincs psn+ akciójában)

2014. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!