Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Texas holdem pokerben a...

Texas holdem pokerben a kézben lévő pár nagyobbe mint ha nekem van kézben és egy lent az 5 lap közül?

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 01:30
 1/4 Magnetar válasza:
Nem biztos, hogy jól értem a kérdést. De ha az ellenfelednek kézbe Q párja volt, neked pedig van egy Q a kezedben és egy lent az asztalon... akkor az ellenfelednek drillje van és ő nyert.
2014. jan. 21. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem!Az történt hogy akivel játszottam 2 ász-a volt kézben lent nem volt egyse nekem meg volt egy 7-es kézbe és egy lent ilyenkor én olyat hallottam hogy az enyém nagyobb mert nekem az egyik lent van a párból!

Amúgy köszi!

2014. jan. 21. 13:47
 3/4 3537445 válasza:
Az a szabály, hogy a legjobb 5 lapos kombináció számít és az tulajdonképpen mindegy, hogy a kezedben lévők közül 2-t, 1-et vagy egyet sem használsz fel. Neki is volt egy párja és neked is, de mivel az A többet ér, mint a 7-es ezért az ő párja nyert, mert az magasabb.
2014. jan. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Magnetar válasza:
igen, teljesen mindegy, hogy a lapok hol vannak. Kézben vagy asztalon... mindig a magasabb nyer.
2014. júl. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!