Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims3-ban az elvett állatok...

Papp Mihály kérdése:

Sims3-ban az elvett állatok visszaszerezhetők-e?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Volt két kutyám, de mivel keveset foglalkoztam velük, így a szociális munkás elvette őket. Az örökbe fogadható kutyáknál nincsenek. Valahonnan visszalehet őket szerezni: Köszönöm a válaszokat előre is.

2014. jan. 21. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok benne egészen biztos, de szerintem nem lehet visszaszerezni őket. Ha vársz egy kicsit, akkor talán feltűnnek az adoptálható állatok között. Ha ilyen történik, akkor nem szabad menteni a játékot, hanem egyszerűen vissza kell térni egy korábbi mentéshez.
2014. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
sztem is meg fognak jelenni a menhelyen, de még annyit tennék hozzá, hogy egy draabig nem fogadhatsz örökbe a "felelőtlenséged" miatt
2014. jan. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tora Ziyal válasza:

Hát látom jó régi már ez a topic, de mostanában újra nekikezdtem simsezni és bizony én is belebotlottam újra ebbe a kérdésbe.


Bármennyire próbálok vigyázni az állatkámra, biza előfordul, hogy elviszik, mert bokros teendőim mellett nem jut szegénynek épp annyi idő, mint kéne. A megoldást én is abban láttam, hogy sűrűn menteni, és ha netán előfordul ez a szomorú történet, visszalépek az utolsó mentéshez.


Régóta törtem én is a fejem más, egyszerűbb megoldáson, hogy ezeket a véletlen "baleseteket" hogyan lehet visszájára fordítani, és rémlik, mintha egyszer sikerült volna is egy pacit visszaszereznem amit elvittek tőlem... de azóta sosem sikerült...

Ma viszont, egy újabb - és talán az eddigi legjobb - megoldást találtam. Hirtelen ötlettől vezérelve gondoltam kipróbálok valamit!

A csajom cicójának társasági igénye bevörösödött, és hiába ölelgettem meg villámgyorsan, hiába puszilgattam, hiába lett fél perc alatt világoszöld, már késő volt... jött a hülye és elvitte! =(

Már épp készültem volna kilépni, de rájöttem, hogy jó rég mentettem már, és sajnáltam volna elveszni, amit azóta elértem a játékban... Ekkor jött az új ötlet!

Mivel az állatka még egy ideig az állatmenhelyen rostokol, örökbe tudnám fogadni, de ugye büntiből három napig nem fogadhatok örökbe semmilyen állatot. Mire meg letelik a három nap, az állatka eltűnik a menhelyről ugyebár... =S


Hát mi a megoldás? Nagyon egyszerű! Ha én nem tudom örökbe fogadni újra, akkor valaki másnak kell örökbe fogadni, míg letelik az a három nap!


Tehát mentettem a játékot (bizti kedvéért más néven), majd kiléptem városszerkesztő módba. Átváltottam egy másik családra, esetemben egy olyan férfira, amit én kreáltam, a saját emberkém jövendőbeli párjának... =P hogy ha netán nem úgy sül el a tervem, ahogy gondolom, akkor is visszakerüljön idővel a cicó egy előre eltervezett összeköltözés révén... =P


- Szóval átváltottam egy másik háztartásra, majd felhívtam az állatmenhelyet és örökbe fogadtattam az áhított állatot! Természetesen minden további nélkül kihozták a férfinak a kisállatot.

- Újabb mentés, és vissza (városszerkesztő módon keresztül) a nőhöz!

- Kivárjuk a három napot, meg még párat, ugyanis van egy mocsoksága a játéknak, ugyanis mikor elviszik az állatkát és letelik a három nap szomorkodás, utána még jóóó ideig nem lehet újat örökbe fogadni. Az én cicómat a 6. hét 6. napján vitték el, és csak a 7. hét 4. napján tudtam újra örökbe fogadni állatot!

- Szóval kivárjuk a kellő időt, vagyis folyamatosan próbálunk örökbe fogadni állatot, addig, amíg nem sikerül. Ezután újabb mentés, majd vissza a férfihoz, akinél a macsek van!

- Most már nincs is más dolgunk, mint örökbe adni az állatunkat, aki ezáltal visszakerül az állatmenhelyre.

Újabb mentés, majd vissza nőhöz, és immár nyugodtan örökbe fogadhatjuk elvesztett állatkánkat!

2016. febr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok! Hű, ez a kérdés már nagyon rég érkezett. Viszont én is leírom a válaszom, hogyha esetleg másoknál is felmerülne a probléma a jövőben.

A megoldás nagyon egyszerű: Egy csaláskódot kell használni. Tudom, sokan nem szeretnek csalást használni, viszont még nehogy elkapcsoljatok az oldalról, mert ez a csalás nem egy pénzt adó kód, és nem lesz szinte semmilyen hatással a játékra, csupán megmenti a szeretett állataidat.

Annyi a dolgod, hogy amikor a szociális munkás eljön, hogy megfosszon az állataidtól gyorsan szünetelteted (lepillanatozod) a játékot amint kihozza a ,,Szociális munkás a telkedre érkezett'' (vagy hasonló) üzenetet. Miután ez megvolt megnyomod a shift+ctrl+c billentyűket, és ügyebár megkapod a kis mezőt ahová a csalásokat írhatod. A következő dolgot kell a mezőbe gépelned: Resetsim <és a szociális munkás neve>. És el is tűnik a szociális retardált. Ha pedig az állataid hangulatát szeretnéd kijavítani ezt is megteheted ugyanezzel a paranccsal, csak értelemszerűen a kisállatod nevét kell a ,,Resetsim'' mellé írni. :) Remélem, hogy tudtam segíteni!

2017. aug. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!