Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért ilyen sok a negatív...

Miért ilyen sok a negatív konzolos, mi bajuk velünk?

Figyelt kérdés

Pl: GTA5

A konzolosok egy része reméli, hogy nem jön ki PC-re, vagy gagyi lesz a graf, vagy szarul optimalizált, vagy valami más. Ezt arra kenik, hogy a pc-sek letöltik törten.(neten, xbox-ra 2 nappal előbb felkerült mint a hivatalos megjelenés volt és már aznap több 10000-es letöltést számoltak egyetlen letöltőoldalon) Vagyis akkor ők miben különböznek? Főleg úgy hogy én meg akarom és meg is fogom venni pc-re. Mert biztos hogy kijön (óriási bevétel)ja és állítólag szebb is lesz a grafikája is ami elég valószínű...



2014. jan. 22. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Ahány ember, annyi indok. Sokan azért vesznek konzolt, mert valami csak arra jön ki. Nos, a GTA részek egy ideje először konzolra jönnek. Sokan egy kcisit hmmm megszivatva érzik magukat azér,t hogy jó, késve, de megy PC-re, szebb lesz, stb..., és hiába játszhattak vele előbb, ez szúrja őket.

Aztán van aki kitart akedvence mellett ésa többi paltformot ott szidja, ahol akarja...

Aztán valaki meg pont leszarja az egészet, más meg a eten ezt mondja, de kzöben teljesen mást gondol...

Szóval voltaképp mindne emberrle beszélned kellene, hogy miért is és hogy érez, hogy világosabb képet kapj.

2014. jan. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt kéne megérteni, hogy mennyire szánalmas és gyerekes ez a konzol vs PC vita. Teljesen más kategória/világ a kettő, nem is lehet összehasonlítani őket.


Még az Xbox vs PS vitát megértem valamennyire, mégis riválisok, de annak sem látom sok értelmét.


Egyszerűen undorodom attól a sok gyökértől, aki nem tudja felfogni, hogy ha konzolt akar venni valaki, akkor azt vesz, ha PC-t, akkor azt és azon játszik. Ezek nem vetélytársai egymásnak, nincs olyan hogy ez jobb vagy az, mindenki azt választja amelyik őt jobban érdekli. Elnézést a nyers modor miatt, csak talán pár ilyen látogató olvassa majd és észbe kap végre.

2014. jan. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig válaszokat, én is így érzek ahogy a 2-es kommentelő, és pontosan erre szeretnék választ kapni. Ez miért van? Miért kell ez a vita?
2014. jan. 23. 07:08
 4/8 TaKy99 ***** válasza:
41%

#2: Amennyiben egy adott eszköz speciális tulajdonságát is figyelembe kell venni, akkor igazad van, nem összehasonlítható.

Ellenben ha a gépek célja csak a Játék és a játékélmény, akkor igenis össze lehet és kell is hasonlítani.


Kérdező: Sok a FAN minden oldalon, akiket észérvekkel nem lehet meggyőzni, hiszen őket az érzelmek vezérlik.

Azaz a válasz a kérdésedre, azért mert sok embernek pozitív érzelmei vannak a saját tulajdonlású eszköze iránt, ennélfogva a másik irányba negatív érzelmeket csatol.

2014. jan. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az újabb választ! Egy újabb miért lenne a kérdésem. Hogy ezek az emberek ilyen buták? Hisz a másik gépe, konzola is lehet olyan jó mint mondjuk az övé,vagy jobb, hisz mindegyik másban jobb.
2014. jan. 23. 15:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem van x360 és most Már megvan az új box is.Valóban van egy nagy csoportja az embereknek akik irigy kednek arra, hogy erős pc-d van.Nem pusztán irigyek, hanem ha megfigyeled erre halad a társadalom.Egyre több ember ilyen,és ez tovæbb fog fajulni ha a világ így halad.A 3.ok. 11-12-13-14-15 esetleg 16 éves kis sz@rházi az összes ,és ő akar a legjobb lenni.De azt nem értem miért kifejezetten a konzolosokrol beszélsz mikor a pc-sek is ugyan úgy leszolják a konzolosokat.Ho rosszabb a grafika stb.Remélem segítettem

BG

:)

2014. jan. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen-igen ez a leszólás tényleg ugyan oda megy. Az igazság az, hogy én több olyan facebookos oldalon fent vagyok ahol a játékokkal foglalkoznak,(pl.pcguru,gamestar,stb) és szinte nap mint nap látok ilyen gonosz kommenteket, és nem tudom hova tenni ezt az esetet, hogy milyen világban élünk. Miért nem tudunk örülni egymás örömének is? Vagy legalább megértenék egymást... :/
2014. jan. 23. 20:00
 8/8 anonim ***** válasza:

mikor unatkozom és nincs jobb dolgom játszok valami játékkal vagy megnézek egy filmet

mások ilyenkor inkább, hogy mondjam, kötekednek(?): a PC így jobb, a PC-sek úgy kalózok, és a többi

én ezekről nem veszek tudomást, mert egyszerűen nem érdekel

akinek annyi esze van hogy ilyeneken vitatkozik, hát hajrá

kedvenc példám a PS3 vs X360: az egy dolog hogy mindkettő másban jobb, de mikor valamelyik tábor úgy adja elő az adott konzolt mintha valami isteni ereklye lenne amit maga Szent István hozott el a túlvilágról, míg a másikat úgy savazza ahogy csak tudja, közben valótlan dolgokat is kitalál, nekem erre nincs időm, illetve lenne, csak azt hasznosabbal töltöm inkább el

vettem PS3-at, mert érdekelt a God of War, a Last of Us, az Uncharted, az inFamous, az Injustice, a Tekken és részemről ennyi, nem érdekel egyik tábor marháskodása sem

Aztán most gondoltam PC-re, de sokba kerülne meg aztán X idővel fejleszteni, viszont kényelmesebb és hasznosabb, mivel azt játékon kívül másra is tudnám használni

a Next-Gen konzolok körül is most a felhajtás, miközben túlárazottak, kevés játék van rájuk és mire igazán megtalálják a helyüket, évek telnek el (emlékszem a PS3 csak olyan 2008-ban került inkább képbe, mikor már eltűntek a boltból a PS2 és Xbox masinák)

A letöltés meg olyan, hogy könnyű érte támadni a másikat, közben a támadók majdnem egésze töltött már le valamit, ha nem játékot, akkor zenét vagy filmet

az nem akkora baj? csupán nézőpont kérdése, aki játékot tölt le, annak más a nézőpontja, és ez az emberek egyik legnagyobb hibája, hogy nem fogadják el más véleményét, nézőpontját

nekem mondjuk 100 játékból 90 eredeti, másnak 100-ból csupán 10

most én nem leszek nála jobb ember, vagy ő nálam rosszabb

én megvettem azt a 90 játékot mert tisztelem annyira a készítőket, és jó látni ahogy a polcon sorakoznak, a maradék 10 meg amit a haverok adtak, ott vannak valahol a fiókban, nem mondom hogy nem játszom velük, mert játszom azokkal is, tessék én sem vagyok tökéletes és nem állok be egyik táborba sem, hogy a letöltés jó vagy rossz dolog-e

és az említett GTA V PC verzió és annak letöltése is csupán egy eszköz, egy érv amiért a két tábor (PC vs konzol) egymásnak ugorhat

egy példa: ha én a suliban most hűdenagyonmegverek valakit és kérdezik hogy miért csináltam, azt mondom csúnyát mondott anyámra

közben anélkül is megvertem volna, ez csupán egy eszköz volt annak megtörténéséhez ami már régóta készülőben volt

persze a sulis példa más, mivel az személyes

az interneten anonymous felhasználók mögül osztani az "igazságot" vadidegeneknek, az szerintem már más dolog

végül pedig vannak dolgok amik tényleg igazak

az Xbox 360 vs PS3 kérdésben ilyen nincs, mivel teljesen szubjektív hogy ki melyiket találja jobbnak és mi alapján (lehet az az exkluzív játékoktól kezdve a kontrollerig minden)

a PC kontra konzol kérdésben mikor azt mondják hogy a PC szebb, az igaz, mivel háromszor annyi pénzért háromszor akkora teljesítményre képes

az egy másik dolog hogy valakinek megéri-e ennyi pénzt beleölni vagy van-e ennyi pénze ilyesmire

nekem például lenne, de még nem döntöttem el hogy tényleg megérné-e

haveromnak igen, ő beleölt valami 150ezer forintot, én még nem tudom...

2014. jan. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!