Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mikor nyer a fogadott 'mérkőzé...

Mikor nyer a fogadott 'mérkőzés' tippmixen?

Figyelt kérdés

Játszottam egy olyat,h Dánia jut tovább. (még nem kezdte el a meccs)

viszont most nem tudom,h milyen eredménynek kell születnie,hogy tovább jusson,azaz nyerjen a tipp?



#tipp #Tippmix #nyer? #tovább jut?
2014. jan. 24. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha arra tettél, hogy Dánia jut tovább, akkor az a lényeg, hogy a rendes játékidőben Dánia több gólt dobjon, mint a horvátok. Tök mindegy mennyit, csak többet. De az sem baj, ha döntetlennel zárul a meccs, mert akkor hosszabbítással dől el, hogy ki jut tovább. És ha esetleg hosszabbításban nyer Dánia, akkor is ők jutnak tovább.
2014. jan. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azaz ugyan úgy nyernie kell, mint ha simán a győzelmükre tettem volna? De akkor miért magasabb az odds ha a győzelemre teszek ?!
2014. jan. 24. 15:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. A továbbjutásban az az "extra", amit le is írtam. Ha csak sima győzelemre teszel, akkor muszáj Dániának a 2X30 perces játékidő alatt győzelmet aratnia. Te viszont a továbbjutásra tettél, így akkor is nyerhetsz, ha esetleg döntetlent játszanának a 2X30 perc alatt, mert akkor hosszabbításban dől el, hogy ki jut tovább.
2014. jan. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ahha,értem! Köszönöm :)
2014. jan. 24. 15:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen! Bármi kérdésed van még, akkor szólj! :)
2014. jan. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!