Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért ilyen 'nagy szám' az...

Miért ilyen 'nagy szám' az Angry Birds?

Figyelt kérdés

Nem tudom felfogni, hogy miért rajong mindenki ezért az igénytelen játékért.. Először is kezdjük ott, hogy az egész játék a Worms lopása (ami kb 1000szer jobb volt). Persze ott nem a kukacokat kellett kilőni, hanem rakétákat, de a játék lényege kb ugyaz, akárki akármit mond.

De ennél még jobban zavar az a felhajtás ami körülötte forog.. Basszus bemegyek a tesco-ba, erre azt látom hogy minden pultnál meg minden soron csak ezek az ócskán megtervezett plüssfigurák bámulnak az arcomba. Minek? Alapvetően hogy néznek ki ezek a figurák? egy 5 éves gyerek rajztudásában is több fantázia van mint ezekben az idióta gömb alakú madarakban meg disznókban.. Az, hogy már Star Wars-os verzió is van meg animációs film, már csak hab azon az istenverte lehugyozott tortán.....



2014. jan. 26. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert Wormsot nem játszhatsz a buszmegállóban, vagy bárhol az Iponeodon, ezért szokott rá mindenki erre. Amúgy én sem tudom miért olyan nagy szám, nekem alapból rajtavolt a telefonomon, de egyáltalán nem szórakoztató.
2014. jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát a minecraft okádéktól azért jobb...
2014. jan. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a képeket nézve az is elég igénytelen játék..
2014. jan. 27. 17:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért a minecraftot azzal védeném, hogy egyrészt egyetlen egy ember csinálta (aki azóta milliárdos). De már léteznek olyan pakkok is hozzá, amitől olyan grafikája lesz, mint a Battlefield 4-nek. Másrészt rohadt jó játék, egyáltalán nem okádék. Nagyon jó dolgokat lehet vele csinálni, ha ért az ember minimálisan a fizikához.
2014. jan. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!