Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudnám a mestermc-n...

Hogyan tudnám a mestermc-n tenyészteni a lovakat?

Figyelt kérdés
Megvan a 4x4-es karám, benne 2 ló (be vannak törve), majd amikor próbálnám odaadni a lovaknak a tököt, v. gombaragut, akkor csak ágaskodnak, és semmi mást nem csinálnak (beleértve a szaporítást is, mert azt sem 'csinálják').

2014. jan. 27. 18:33
 1/4 anonim válasza:
azért mert aranyrépával kell őket tenyészteni odaadod nekik elkezdenek szivezni mint amikor betöröd csak hosszabban odamennek egymáshoz és ott lesz a csikó de addig nem tudod újra tenyésztei őket amíg a csikó föl nem nő viszont búzával és szénával fölnövesztheted de akkor is kell várni legalább egy napot
2014. jan. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Lehet hogy én tévedek de nem almával kell?
2014. jan. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
első válaszoló vagyok. aranyrépával kell tenyészteni de ha valahol sebződik akkor búzával és szénával lehet fölvinni az életpontjait az almáról még nem hallottam de majd kipróbálom de szerintem azzal is max az életpontja megy följebb
2014. jan. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 medermc válasza:
De azonnal fel akarod növeszteni akkor is aranyrépát kell neki adni
2014. ápr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!