Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PlayStation 3 bluetooth fejes?

Pegazus900 kérdése:

PlayStation 3 bluetooth fejes?

Figyelt kérdés

Annyi a kérdés hogy a ps3 érzékeli az össze bluetooth-os fejest mint pl a controllert vagy külön kell venni hozzá ps3-as fülest ami nekem nem jön be.

Csak szeretnék venni egy egy új monitor abba pedig nincs hangszóró se jack dugó így csak a ps3 bluetooth fejes megoldás maradt.Ez az a fejes amit kinéztem.

Vagy ha usb-t bedugom ps3-ba így is menni fog?

[link]



2014. jan. 30. 19:22
 1/2 TaKy99 ***** válasza:

Nem, a PS3-hoz, csak dedikált PS3 Bluetooth headset-et tudsz csatlakoztatni.

Azt is csak akkor tudod használni, ha az adott játék támogatja. Azaz nem a játék hangja jön rajta, hanem pl. a "rádió" beszélgetés (chat) bizonyos FPS játékok multijánál.


Ami neked megoldás lehet, az a PS3 AV Multi OUT portról [link] egy RCA-Jack átalakítóval [link] le tudod venni a hangot egy vezetékes fülesre.


A PS3-on pedig a Settings > Sound Settings > Audio Output Settings menüben be kell állítani az analóg hangkimenetet. [link]

2014. jan. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a részletes leírást most megspóróltál nekem 80 eurót :D

Ezt az rca-s megoldást meg már láttam de sehol sincs rca-jack csak úgy hogy mama jack és papa rca

2014. jan. 31. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!