Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Sims 3 probléma! Mit...

The Sims 3 probléma! Mit tegyek? Nagyon kell a segítség, nem tudok nélküle élni! Xdd

Figyelt kérdés

Heló mindenki!

Nagyon köszönöm, hogy idekattintottál. Egy 13 éves lánynak van rád szüksége, és az a lány nem más, mint én. :|

A gépünk nem jó a játékhoz (The Sims 3). A játék az meg van de a gép nem viszi, mert a videokártyája nem jó hozzá. És ez még olyan is ráadásul, hogy a kártyát ki sem lehet cserélni. Másik gépet pedig biztos nem fogok kapni...

Nos a problémák részletesen ezek: A játékot fel lehet telepíteni, a karaktereket is meg tudom még csinálni, de mikor elindul a játék a háznál stb. akkor már minden másodpercben megakad. Olyan mint egy nagyon nagyon lassú felvétel. Még annál is lassabb. Órákat kell várni amíg eltelik a simek világában kb. 1 óra...

Mit tegyek? Nagyon szeretnék vele játszani! A CD-je pedig csak porosodik és nézegetem... Ha van valami jó megoldás, és valaki leírná nekem azt nagyon nagyon megköszönném. :)



2014. jan. 31. 10:55
 1/4 anonim válasza:

Sajnos erre nincs megoldás.

Esetleg telepítsd fel a Sims 2-t.

2014. febr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz :||
2014. febr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Saavedro ***** válasza:

Heló mindenki!

Nagyon köszönöm, hogy idekattintottál. Egy 13 éves lánynak van rád szüksége, és az a lány nem más, mint én. :|


"HmmmMMmmmm..."

2014. nov. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a sims 3 nak leginkább ram kell, 2 giga minimum


általában minden gépbe lehet plusz grafikus kártyát tenni, hacsak nem noti vagy minipc


ird le a géped paramétereit

2014. nov. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!