Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » MesterMC-ben hogy lehet...

MesterMC-ben hogy lehet egyedi skint csinálni?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy titán rangtól lehet,de azon belül?

Még nincs meg a rangom de pár napon belül meg lesz.



2014. jan. 31. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
a mesterMC eegy szar!! Aki azon játszik fogyatékos de aki rangot is vesz... istenem... sok hülye van, amúgy meg keress más szervert ahol modok is vannak, nem pénzhajcsár gagyi régi okadék szerveren vegyél rangot...
2014. jan. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Kevin nem ezt kérdezték am meg ha nem tetszik ne játszd b+.

Ja és a skindexről lehet sakát skint feltölteni :)

2014. márc. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Temari-chan válasza:
Beírod a keresőbe az Interneten, hogy nova skin, és a legelsőre rákattintasz (Nova Skin Editor). Ott megcsinálod a skint, amilyet szeretnél (meg van még rajta fent egy csomó jó skin). Ha megcsináltad a skint felül van egy olyan gomb (zöld), amin egy monitor van benne egy lefelé mutató nyíllal. Arra rákattintasz, és ott a kis képre jobb gombbal (valami összevissza én nem tudom, szerintem az tök hülyén néz ki) és ott a kép mentése másként-re. Ha lementetted a képet, akkor: mestermc.hu>bányaközpont>belépsz a bányaközpontba>[KELLÉKEK]>SKIN(Kinézet)>Skin feltöltése, és ott kiválasztod azt a képet, amit az előbb lementettél. Utána pedig a Skin feltöltése!-re kattintasz és kész is!
2014. júl. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nekem nem működik:s
2014. júl. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3 pontosan. Csak hogy most már automatán is fel lehet tölteni skint :) novaskin a legjobb!!!
2014. aug. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez is jó és könnyű: [link]

;)

2015. nov. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!