Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elakadtam Skyrimban segítség?

Soós Dávid kérdése:

Elakadtam Skyrimban segítség?

Figyelt kérdés
Skyrimba mostanába ha leölök egy sárkányt és odamegyek hozzá nem kapok semmien erőt meg le sem bomlik csak meghal és mikor bekerültem a Miraak hoz és le akarom győzni ezért megöltem az összes sárkányt ami ott volt ugy csináltam mint videoban addig öltem míg kevés HP ja maradt elfutott középre láthatatlan lett nem tudtam sebezni elbujtam mikor kijött onnan akkor ugyanugy sok HPja volt és kezdtem előröl lelöktem sárkányokat is az útból de egyszerüen nem lehet megölni mit csináljak?

2014. febr. 1. 10:01
 1/2 Frepi voook válasza:
A sárkányokat addig hagyd békén ameddig Miraak nem kér tőlük segítséget a lelkükkel.
2014. febr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
már megvan azvolt a baj hogy én nosteam.ro rol töltöttem le skyrimot és onnan is pacheltem de morrohunrol magyaritottam és csak ugy sikerült hogy kiléptem játékbol és skyrim sima indittásával inditottam datafilesböl kiszedtem összes cuccot (pipát levettem) aztán skyrim SKE indittoval inditottam (magyar verzio indittasa) beléotem betöltöttem ugy elszivtam sárkányok erejét de a dawnguard küldit ezmiatt elvesztettem :/ mit csináljak hogy az ien sárkány legyözésénél nekejjen kivenni data filesbol mindent? :/
2014. febr. 7. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!