Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims ban a beállításoknál...

A Sims ban a beállításoknál hogy állítsam át a képernyő méretet, ha nem látom alul a pipát (mivel a képernyő nyújtottra volt állítva alapból)? (bőv lent)

Figyelt kérdés

Először is sziasztok!

Olyan problémám lenne hogy a sims 3 ban a grafikai beállításoknál (se sehol máshol ahol belelóg ez a nyújtottságos izé pl. a Simek emlékénél se tudok kilépni akkor a stílus létrehozást se tudom használni mert ez a nyújtott képernyőtől nem lehet látni a pipát szóval az már nem látszik.) nem látszik a pipa...Át szeretném állítani a sims 3 at 1024x600 (azt hiszem vagy 800 de sztem 600) hogy lássak mindent (beállítások család létrehozás stb.. remélem értitek) a sims 2 nél se volt gond ott is elöszőr nyújtott változat volt az alap de áttudtam állítani 1024x600 a sims 3 ban hogy tudnám ezt megoldani? például addig összekinyitem az ablakot és akkor látszik talán elfogadnám és utána jó lenne ha egyáltalán van ilyen gomb vagy ha van erre más lehetőség akkor segítenétek nekem ebben ? :/ léccives sürgőős



2014. febr. 1. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia Nikolett drága <3 szerintem senkinek fogalma sincs xdd
2014. febr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
MI AAAAAAAAAAAAAA PIIIIIIIIIIIIII :OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
2014. febr. 1. 20:48
 3/6 anonim ***** válasza:
gyere fb
2014. febr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
DE MI A G*CIIIIIIIIIIIIII XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2014. febr. 1. 20:55
 5/6 anonim válasza:
lett valami megoldás? nekem is ez a problémám :/
2014. máj. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Azóta várok a válaszra:(
2021. júl. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!