Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Tanksba valakinek...

World of Tanksba valakinek van tapasztalata az SU-152-vel? Nagy reményeket fűztem ehhez a páncelvadászhoz de szinte lehetetlen megsebezni vele bármilyen más tankot. Most kifejlesztettem hozzá 122mm-es ágyút de ez meg rosszabb sztem mint a stock ágyú.

Figyelt kérdés

2014. febr. 1. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak prémium lőszerrel tudtam vele rendesen játszani. Persze akkor ne használj sokat ha nincs sok kredited, de nekem csak úgy volt hatásos. Az SU-152 igazi szenvedés de majd ha az ISU-152-re meglesz a BL-10es ágyú akkor fogod érezni hogy megérte!
2014. febr. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. És az su-nál a legutolsó ágyú is kaki? Mire ezzel kinyitom az ISU tankot...
2014. febr. 1. 20:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
SU-ba repesz lőszert kell tölteni az alap ágyújába és azt kell használni, én nagyon szeretem, nem pontos, de nekem jó a legénységem így közepes távolságra is elég pontos és a repeszlőszernek köszönhetően garantáltan meg tudsz sebezni mindenkit, a könnyebben páncélozott ellenfeleket pedig nagyon bünteti a repesz lövedék, pl. egy panthert szemből kilőttem, amikor még volt vagy 800 hp-ja, ha valakit pedig oldalba tudsz kapni, akkor az maga a mennyország tud lenni.
2014. febr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt feltétlenül kipróbálom majd! A repesz meg amúgy is olcsóbb mint az arany... Köszi a segítséget!
2014. febr. 1. 20:58
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó ágyúval szerintem nagyonjó tank. Kicsivel több mint 7mp az újratöltésem, 400as sebzés és elegendő pen.

A 152est pedig igen repesszel használd.

2014. febr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Régen megvolt az SU-152-es és a végső 122-es ágyúval egy álom volt. A 152-es személy szerint sosem szerettem mert lassú és pontatlan nekem. Nem tudom azóta mennyit változott, de nagyon jól lehetett rejteni még közepes távolságról is nehezen vettek észre ha bokorban voltam. Álcaháló kötelező. A 122-es löveg átütése maga szintjén alap lőszerrel is magabiztosan lő át szinte mindent, de 8-as szinten sem kell megijedni. 9-es szinten meg taktikázni kell, de nem lehetetlen ott sem szép eredményt elérni és énnekem még akkor volt meg mikor még prém lőszert nem lehetett pénzért venni. ISU-152-esért mindenképpen megéri végigjátszani mert ha arra meglesz a BL-10 onnantól ellenfél nem nagyon van! ;)Én végigvittem az egész ágat és nagyon megérte.
2014. febr. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lassan meglesz az xp az ISU-ra, úgyhogy mar nem nyitom ki az utolsó 122 milist. :) csak akkor ha meglesz az ISU. Am ha fullos lesz az SU és ki ki lesz nyitva az ISU akkor az SU elit státuszt kap?
2014. febr. 5. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!