Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi ennek a játéknak az angol...

Mi ennek a játéknak az angol címe?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Volt nekünk egy játékunk jó régen 2003/2004 körüli és magyar volt az volt a Címe hogy 'elveszett birodalom' de így nem találom ha a magyar címét írom az angol címét nem tudom.

Az volt a játék története hogy volt egy ember és el lett varázsolva, Láma lett belőle és az ellenszert kellett megtalálni hogy a játék végén vissza változzon. Ilyen rajzfilmből vett játék volt ha jól tudom, volt benne havas pálya is, vödröket kellett rátenni a lámával a földön lévő téglalap alakú gombokra, és úgy lehetett egy-két pályán átmenni egy kapun.. A lényeg hogy lámával voltunk végig. Volt benne egy havas sziklás rész is...stb. :DD

Rég keresem már ezt a játékot. Nem vittem végig, és nem tudom mi lesz az emberrel :D



2014. febr. 1. 20:37
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem magyar játék.
2014. febr. 1. 20:38
 2/2 A kérdező kommentje:

Megtaláltam: The Emperor's New Groove

[link]

2014. febr. 1. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!