Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért akad az ArmA II, DayZ?

Pootis kérdése:

Miért akad az ArmA II, DayZ?

Figyelt kérdés

Felbontás: 1920x1080

Processzor: Intel i5 4670k @ 3,40 Ghz

RAM: 2x4gb 1600mhz

Videókártya: Nvidia Geforce GTX 760 DirectCUII 2gb



2014. febr. 2. 16:19
 1/7 anonim válasza:

Üdv.


1:Ha EREDETIN játszol akkor steamen átkell állítani a cpu count 2-t 4-re(vagy ahány magos a procid). http://www.youtube.com/watch?v=39GI-lPgtF4-itt egy videó,itt ugyan az arma 3 an csinálják,de arma 2 re is jó.

2.Ha a GTS DayZ szerveren játszol,akkor azonnal töröld le a játékot.Mert az egy utolsó csótányszar szerver.Ott hiába van i7 procid,akkor is laggolsz.(tesztelve).

2014. febr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszi a választ! 4 magos a procim
2014. febr. 2. 17:22
 3/7 anonim válasza:

Pár ok a sok közül amért laggolsz a gts dayz szerveren:

1:HIÁBA VAN I7 VAGY XEON 16 MAGOS PROCID,ANNYIRA FOS A LAUNCHER HOGY 2 MAGON FOGJA FUTTATNI A JÁTÉKOT,ITT NEM BÍROD ÁTÍRNI A CPU COUNT 2 -T AKÁRMIRE,MERT SAJÁT KLIENSÜK VAN.MÉG AZSEM MEGOLDÁS HOGY ARMA 2 LAUNCHERREL PRÓBÁLKOZOL,ÚGY MEG NEMINDÍTJA EL.

2:A SZERVERGÉP EGY RAKÁS SZAR IntelŸ PentiumŸ E2200 A SZERVERGÉP PROCESSZORA.

3:TÖBB EZER ELHAGYOTT KOCSI VAN AMI + BA GYENGÍTI A PROCIDAT.

2014. febr. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Bocs a caps ért,csak úgy felidegesített...
2014. febr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi még1x a választ, ment a zöld pacsi
2014. febr. 2. 18:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Öhmahahhhh... Álljunk meg egy picit!


Te mint nagy I7 teszter.. (kucc)hogy lehet, hogy laggolsz, mikor én az AMD Fx4350-el, és NVidia GeForce 650-el nem laggolok :)


A GTS DayZ szerintem nagyon jó, semmi baj nincs vele, egy cseppnyi laggot nem érzékeltem! (Fix 30-40 FPS)


Egy Példa: Az AI-k őrizte ládát megszereztem, mely nagy felhőt kavart, közben egy helikopter porozott mellettem, és darált mellettem... És semmi lagg nem volt!


Szóval ajánlom a GTS DayZ-t!


Üdvözlettel,

Winnie

2015. júl. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja, és kedves "Ideges, CapsLock imádó Úr/Hölgy"!


Majd akkor szidd a szervergépet és egyebeket, ha ismered a hátteret... Tudod, nem sok embernek van pénze, és nem is sok az adomány! Jó. hogy nincs pénzük jobb szervergépre.. Mellesleg, szerintem, egy nagy hülyeség amit írtál


Újra a kedves,

Winnie

2015. júl. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!