Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A league of legends játékosai...

A league of legends játékosai közül kb hány lány van a 34 millióból? 1? vagy 2?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim közül például egyik lány se játszik rajta.

2014. febr. 2. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem több ezer. Nem csak a fiúk játszanak. Élő példa Mrs Violence.
2014. febr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

LoLban nem fogsz becsajozni, ne is álmodj róla :)


Egyébként elég sok van, csak direkt nem mondják meg, mert a pisisek mind rájuk hajtanának.

2014. febr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Fordítva gondoltam: előbb megismerek egy csajt, utána meg együtt lolozunk. De úgyse lesz ekkora szerencsém.
2014. febr. 3. 14:00
 4/12 anonim válasza:
10-20%. Kb. egy éve volt egy felmérés, akkor 10% körül volt, azóta szerintem nőtt az arány.
2014. febr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem például 5 ismerősöm van aki játszik . Egyik már rég 30-as a többi meg 30 alatti .
2014. febr. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én négyet tudok ismerősi körből, ezek közül egyik talán csak játssza, hogy lány (vagy ennyire kiéhezett? nem hiszem, akkor sem tenne ajánlatokat). Plusz egy lány, aki itt kérdezte meg, hogy mehet-e férfi champ-pel. Ez már öt.

Egyébként olyan 10% körüli arány valóban reálisnak tűnik játéktapasztalatok alapján.

2014. febr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó, lehet, hogy van kint egy csaj valahol, aki ugyanezt kérdezi, csak ő varrogatni akar egy pasival.
2014. febr. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Nekem barátom játszott régóta,először hülyeségnek tartottam, de aztán letöltöttem és azóta együtt játszok vele ha otthon vagyunk. :D Ilyenre még lehet esélyed. Am igen..ha mondom hogy lány vagyok egyből odavan minden fiú. :D


18/L

2014. okt. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
3 lányismerősöm játszik és én is :D
2015. júl. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Mell R. Ákos válasza:

Szerintem elég sokan, nekem nagyon sok lány ismerősöm van lolon. Persze az is lehet hogy hazudik.


Én utálom ha valaki játékokon akar csajozni, arra ott van a társkereső, de az is baromság.


Fiú vagyok, félre értés ne essék.

2015. aug. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!