Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftosok, ennek mekkora...

Minecraftosok, ennek mekkora az esélye?

Figyelt kérdés
mindig hardcore módban nyomtam, de meguntam és csináltam egy világot túlélöben! a spawn helyemtöl nem messze találtam egy házat, ami gyémántblokkokból, aranykövekböl volt felépítve, de még nether kö is volt a tetején! ráadásul a házból még egy bányába is le lehet menni, ahol egy pokol kapu is le van rakva! mekkora az esélye annak hogy egy ilyen ház generálódik a spawn helyem közelében?

2014. febr. 3. 14:47
 1/7 pappgr ***** válasza:
Azt se tudtam hogy létezik ilyen, pedig már egy jó ideje játszom. Szóval ennek az esélye kevesebb mint egy milliárd az egyhez.
2014. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
alapvetően nagyon alacsony, de generátorba be lehet írni, hogy ezt legenerálja neked
2014. febr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de a generátorba mindig tök random hülye számot írok...létezik h pont egy ilyen házat hozott létre?
2014. febr. 3. 18:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem használsz valami modot? Mert szerintem ilyen nincs a minecraftban...
2014. febr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem, semmi mod...érdekes
2014. febr. 4. 15:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez hogyan lehetséges. Ha lenne ilyen a minecraftban akkor arra biztosan rájöttek volna. Bármekkora az esélye, a forráskódban már megtalálták volna.
2014. febr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha írtál is számot a generátornak ilyen nincs a minecraftban...

Esetleg nézd meg a seed-et és generálj még egy világot ezzel.

2014. febr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!