Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok ajánlatni olyan...

Tudnátok ajánlatni olyan ingyenes multi-player játékot ahol 5-10 fő együtt tud játsszani?

Figyelt kérdés
Játék, online, multi-player

2014. febr. 3. 21:14
 1/7 anonim válasza:
Counter-Strike.
2014. febr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az tiszta sor, az a baj, unljuk már, lolozunk is, wow is megvolt war thunder, csak nincs mit csinálni.
2014. febr. 3. 21:17
 3/7 tomahawk14 válasza:
Fu velünk is ugyan ez a helyzet ,várom a válaszokat énis :D
2014. febr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lineage 2

Cabal

Ameracia's army 3

Heroes and Generals

Warframe

Warface

Counter Strike Online 2

Lord Of The Rings Online

Star Conflict

Doom

Cod2/4

Aion

Team fortress 2

2014. febr. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És a wow-val kapcsolatba tudnátok mondani valamilyen érdekes küldetést vagy qvesztet?

Mert akárhányszor szemezgettem a wow-val a pvp-t + az egyéb társas ,csoportos játék módokon kívül én nem láttam még 1 értelmes küldetést sem .Folyton kb ilyen szintű dolgokat látok pl: gyilkolj le 10 vaddisznót ,h legyen makkod+tp állandóan valami nyomi állatot kell lekaszálni nekem ez jött át ,de nagyon ismeretlen számomra ez a világ javítsatok ki ha nem így van viszont maga warcraft univerzuma tetszik nagyon. Cáfoljátok ezt meg és lehet előfizetek XD!

2014. febr. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Open TTD
2014. febr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
4#, mi inkább már csak bg zünk.. nincsnenek érdekes questek, fel kell vinni és csak pvp c:
2014. febr. 4. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!