Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mortal Kombat Komplete Edition...

Mortal Kombat Komplete Edition "Ideális beállítások keresése" hiba. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mikor elindítom a Mortal Kombat 9 et akkor mindig azt írja ki: Ideális beállítások keresése, ez eltarthat akár 1percig is és néha villogni fog a képernyő.

Én várok vele 10percet is de nem csinál semmit, a Feladatkezelő azt írja hogy a játék fut, de az mégsem akar elindulni mert megakad ott hogy keresi az ideális beállításokat. Mit csináljak vele?



2014. febr. 4. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt a hiba.

A játék könyvtárában van egy config.cfg azt nyisd meg notepaddal és írd át a beállításokat olyanra amilyenre szükséged van, mentsd el,indítsd el a játékot és így már mennie kell. Jó csontkovácsolást !

2014. febr. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem valamiért nincs olyan cfg O.o
2014. febr. 5. 19:48
 3/5 AXE17 válasza:
Zászoló(Ctrl mellet nem tudom most hogy pontosan hogy hívják) :) +r megjelenik egy keresési menü Oda beírod hogy: %appdata% ott keresel egy: MKKE nevezetü mappát ott lesz egy olyan file hogy options oda beírod az ideális beálitásokat és megy a játék nekem így lett jó
2014. szept. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Johnny B. Goode válasza:

Sziasztok!


Sajnos nekem sem működik, de vagy béna vagyok vagy nem tudom, de egyik variáció sült (nem találtam vele fájlt)


Tudna valaki segíteni?

2016. febr. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Johnny B. Goode válasza:

Na, bocsi, mégis sikerült az Options-t megtalálni a második verzió szerint.


Mik az alapbeállítások oda?

(LOW)


Előre is köszi!

2016. febr. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!