Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoT-ban van egy csomo tankom,...

WoT-ban van egy csomo tankom, mit lenne erdemes eladni?

Figyelt kérdés

A tankjaim: KV-4, KV-1S, KV-1, KV-2, Grille, Tiger 1, PZ IV, M3 Lee.


Altalaban a Heavy-kel szoktam jatszani. Az ST-1 et akarom meg venni, mert azt hallottam, hogy jo ahoz kepest hogy a KV-4 hez kepest keves a pancelja. Ha valaki tud errol is irni az irhat.



2014. febr. 5. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
add el a KV4-et(azzal már úgyse fogsz játszani)meg a Grillét(az artyk már nagyon rosszak).A tigrissel mostanában ne játssz.KV1-gyel menj mert az jól hozza a pénzt.
2014. febr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
kv1 ha elit, és a kv2 mindenképp és a kv4 est is nem jók a kv1s op tank nekem is megvan aratok vele és tipp IS fele menj.
2014. febr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
8 tank az már csomó hahaha,az st-1 brutális jószág hasonlít az e-75höz,de az st-1 nagyon szopató tank ameddig nem lesz rajta az is3 vagy a top ágyúja, JÓ JÁTÉKOS KEZÉBEN BÁRMELYIK TANK JÓ
2014. febr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szia

az ST-1 a brutálisan jó tank

kv-4 et tarsd meg

egyébként klán érdekel?

2014. febr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azzal azért vitatkoznék, hogy az arty-k már nagyon rosszak. Nagyon jó eredményeket érek el velük... csak tudni kell velük játszani ugyebár (ahogy más tankokkal is)... :P
2014. febr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a célzást nagyon lerontották orosz ágon
2014. febr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Krisz_77 válasza:
Ha a kv-id tetszenek és full teljesen a tank beleértve legénység is akk tartsd meg én a tigert eladnám mega grillét is(persze én gyúrok a Hummelre. :DD) M3 leet add el SZERINTEM de....ahogy neked tetszik.
2014. febr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom, csak a KV-1 et meg a KV-4 et tartottam meg. Az ST-l pedig megvan, a celzas meg annyira nem lehet szornyu. :D
2014. febr. 20. 17:01
 9/9 A kérdező kommentje:
Az egyetlen problemam az hogy az alap gun nem az igazi, es ha az ember pl nem ment egybol az IS-3 ra (mint en) akkor nagyon sokat sziv a gun-ert :(
2014. febr. 20. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!