Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek megéri árilag,...

Szerintetek megéri árilag, játékilag, grafikailag, és úgy amúgy a ps4?

Figyelt kérdés
Ezt már az elején leszögezném hogy nem nagyon érdekel a grafika, a játék élménye a fontos, de nem akarom hogy erre rámenjen a pénztárcám. Szerintem elég sok egy játékért 18.000 Ft, nem értem minek kellet ennyire felvinni az árát ha külföldön (tudomásom szerint) ugyanúgy minden 60$(dollár). De a lényegre törve, szerintetek mindez megéri, mert azért mégis 8 évig tart, és nem kell fél évente gépet fejlesztenem. Szinte csak erre vannak jó exclusive címek, és havonta jönne egy ingyen játék (ps4) :). Szerintetek melyik legyen ps4, vagy gépfejlesztés? Érveket is kérnék :D

2014. febr. 5. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
nem
2014. febr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a fél évet meg nem tudom honnan veszed mert PS4 árából összerakott géphez vagy 3 évig hozzá se kellene nyúlnod és utána is mondjuk 50-60ezer lenne a fejlesztés (és ha kiszámolod hogy a PC játékok újonnan 10ezer körül mozognak, a PS4 játékok meg 18ezer körül, akkor viszonylag hamar visszajön az a pénz ami majd fejlesztésre kell + számítógépen tudsz photoshop-ot, Microsoft Office-t, videóvágó programokat, Torrentet meg egy csomó mást használni)
2014. febr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ps4 még nagyon nem éri meg, akkor inkább gépet fejlessz. Vagy ha nincs még ps3 akkor inkább azt vegyél.
2014. febr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

PS4 ára most 125-130e között van sztem ez "megéri" mivel ennyiért nem kapsz egy olyan gépet ami vinné a mostani játékokat maxon.... (persze ez sem magyar fizetéshez van kitalálva)


PS4 játékok ára rohadt drága 15-20e egy játék? wtf... És alig van még ps4 játék

Sztem ráért venni majd nyárközepén év végén


(Majdnem annyi egy játék mint egy havi víz számla lol)


Mondanám a gép fejlesztést de gondolom rakat olyan game jön majd rá ki ami pc-re nem lesz szal sztem ps4jobban megfogja érni

2014. febr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4 maxon nem vinné a játékokat de olyan szinten igen mint a PS4

oké hogy új-generáció, de a konzolok még mindig nincsenek egy ultra-PC szintjén, pl. BF4 ultra beállítások mellett sokkal szebb mint PS4-en

a Tomb Raider a legjobb példa, kiadtak egy grafikailag felturbózott verziót (ami kellemesen ugrál 30 és 60 FPS között PS4-en) aztán a PC-n ultra beállítások mellett még mindig szebb a játék

2014. febr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az mondjuk igaz hogy előbb-utóbb érdemes lesz beszerezni egy PS4-et az exkluzívok miatt (Metal Gear Solid V, inFAMOUS: Second Son, The Order 1886, Final Fantasy XV, Uncharted, és még biztos lesznek húzócímek) de azokhoz kell még pár év, addigra a konzol és a játékok is barátibb árúak lesznek
2014. febr. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek igaza van, én személy szerint az exclusive címek miatt szeretnék egy ps4-et de ahogy mondtátok anyagilag tényleg a gépfejlesztés éri meg :) még nyáron fogom csak beszerezni szóval addig még van idő. :D Az eddigi válaszokat köszönöm, és örömmel lűtom hogy végre nem lett veszekedés :) mindenkinek megy a zöld ujj.
2014. febr. 7. 06:33
 8/10 anonim ***** válasza:
De azért bf4 et ultrán vivő gépet nem raksz össze 200 alatt se szval...
2014. febr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a konzolok egy medium PC-nek szoktak megfelelni

most a generáció elején még közel állnak egy high PC-hez, de hamar ki fog ütközni itt is a PC és konzol közötti különbség

egy 200ezres gépen a BF4 ultrán olyan jól néz ki mint a PS4/X1 verzió szebb napjain se (a PS3/X360 verziót meg inkább ne említsük :/)

2014. febr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
termeszetesen a PS4 a legjobb valasztas ha szereted a gamekat .... hijabba beszelnek itt a pc-rol ijen meg ojan grafikakat ,de azt nem nezik h mijen enginekel dolgozik a ps4 sokkal reszletesebben megvannak csinalva a jatekok :) es ahogy mongyak 10 evig nem kell konzolt vasarolnod :) nem tudom hany 100 ast kene belekoltened a pc-be 10 ev alatt h tudhas minden uj jatekot megfelelo grafon jatszani
2014. máj. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!