Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy játékot keresek aminek...

Egy játékot keresek aminek régen láttam az intróját/előzetesét. Meg tudnátok mondani mi ez? A leírást ez alatt találjátok.

Figyelt kérdés
Ebbenn az elõzetesben, ha jól emlékszem az volt, hogy egy fickó megy az erdõben éjszaka egy viharlámpással meg egy bazi nagy revolverrel(kb.Colt Pyton féle). Egyszer csak megáll és a lámpát az arcához emeli a másik kezében a pisztolyt tartja fej magasságban és hallgatózik. A bozótosból meg mindenféle zajok hallatszanak mintha valami settenkedne ott. Mi lehet ez a játék??

#PC #konzol #pisztoly #viharlámpa #horror. horror játék
2014. febr. 6. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
tippre Alan Wake
2014. febr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz, de ebben nincs viharlámpa és nekem az rémlik :) Ilyen:img18.aprod.hu/images_aprodhu/6183548_1_644x461_aron-alul-elado-uj-petroleum-viharlampa-varpalota.jpg
2014. febr. 7. 18:09
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz, de ebben nincs viharlámpa és nekem az rémlik :) Ilyen:keletihorgaszbolt.hu/images/items/196x146/354d41b8.jpg
2014. febr. 7. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!