Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van köztetek egy olyan aki...

Van köztetek egy olyan aki szereti a kamionos pc-ket? Van nekem egy olyan problémám, hogy mikor el akarom indítani az Euro Truck Simulator 2 játékot, mindig egy párbeszéd ablak, amivel az égadta világon semmit tudok kezdeni!

Figyelt kérdés

Már szedtem le fájlcserés oldalról fájl cserés program segítségével, telepítettem is már több féle képen; De csak nem jó! Mindig amikor rá kattintok a parancs ikonjára, akkor jelenik meg az a bizonyos párbeszéd ablak "A(z) Euro Truck Simulator hibát észlelt, ezért leállt. A kellemetlenségekért elnézését kéjük. Még utána írja azt, hogy "Az adatok melyekkel éppen dolgozott, valószínűleg elvesztek". Én meg megkérdezném, na de hova?

Meg még írja, hogy "Tájékoztassa a Microsoftot a problémáról." Igen csak ha rá kattintok a hiba bejelentés küldése gombra, akkor se történik semmi. Lehet, hogy a Microsoft tiltja le állandóan?



2014. febr. 6. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem, ez csak egy általános hibaüzenet, minden programnál ezt írja ki, ha összeomlik és nincs "speciális" hibaüzenet.


Ha jól értem el sem indul a játék, szóval valami gondnak ott kell lennie. A géped biztos bírja?

2014. febr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!