Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2 letöltése után, problém...

Cross Kazumi kérdése:

Metin2 letöltése után, probléma akadt?! (infó lent)

Figyelt kérdés

Letöltöttem a GameforgeLiveSteup programot, mert csak arról engette letölteni..


Betölt..Úgy értem, hogy addig megy, ameddig ott áll egy karakter, és tölt egy csík, aminek a végén kiírja, hogy Start.


És utána nem bead a játékba, hanem kiadja a GameforgeLiveSteup-ot..vagy valami ilyesmi a nave..

Úgyhogy, oda ad, ahonnan le lett tölteve..



2014. febr. 8. 17:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Ennél azért több kellene :'D.. De csak azért vagyok türelmetlen, mert 18-as szintű a Surám, és szeretném fejleszteni......:D
2014. febr. 8. 18:43
 2/3 anonim ***** válasza:
Már így indul a metin2, jóreggelt. Behozza a GameforgeLive ablakot, és ott lesz jobb szélén felül zöld gomb hoyg "JÁTSSZ MOST", arra kattintasz és kész... Akkor már behozza az eredeti metin2 ablakot ott pedig játék indítása...
2014. febr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

NE ezt szerettem volna el magyárzni :(

Csak nem ment...


Ez után, a JÁTSSZ MOST gomb után, betölt, utána meg megint kiad ahhoz, ahol van a JÁTSSZ MOST gomb :((((

2014. febr. 8. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!