Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gemerek! Nem tudnátok egy...

Gemerek! Nem tudnátok egy olyan Pc játékot mondani ami ilyen recruit-olós kalandozós csak nem 2-3 emberrel mászkálsz hanem 10-20al? Ill egy olyat ahol birodalmat igazgatsz de ne legyen egyszerű vagy felszínes.

Figyelt kérdés

Nem tudom lehet e érteni de itt kifejtem bővebben:


Véletlenül nem tudtok, egy olyan Pc játékot mondani ami ilyen menedzer szerű cucc de nagyon jó és nem feltétlenül focis menedzserre célzok, lehet pl ha van ilyen akkor ilyen King(uralkodó) simulator, szóval a birodalmadat kell igazgatni meg ilyesmi meg de nem olyan felszínes mint pl a grepolis vagy a(z) MB Warband vagy vmi ilyenféle játék. :) Ha nincs akkor:


Szeretnék egy ilyen játékot amiben toborzol magadnak legénységet meg ilyen embereket és velük kalandozol (nem csak 1-2 embert hanem 10-et 20-at min )


A válaszokat elér is NAGYON KÖSZÖNÖM!! :)



2014. febr. 8. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az RPG- és stratégiai játékokat neked találták ki, esetleg MMORPG-ket (lényegében ezek szerepjátékok) is kipróbálhatsz.


Úgy tudom a Mount and Blade széria eléggé egyedülálló, úgyhogy nem nagyon van hasonló. Próbáld ki, hogy pár kiegészítővel feldobod, azt hiszem van jó pár.


Neten azért gyorsan megnéztem egy-két játékot, nem tudom mennyire hasonlítanak rá, de nézz utánuk ha bejönnek:


-The Total War series (stratégiai)

-Evochron Mercenary

-Sid Meier's Pirates!

-X3: Terran Conflict

-War of the Roses

-Chivalry: Medieval Warfare (also multiplayer only)

-kenshi

2014. febr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a Kenshire ránéztem egész jónak tűnik lehet leszedem :D
2014. febr. 8. 22:24
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem ingyenes ugye? :/ De mind 1 :P
2014. febr. 8. 22:36
 4/4 A kérdező kommentje:
Hurrá ingyenes! És indi játék :D Szóval jó lesz a hangulata. Köszi! :)
2014. febr. 8. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!