Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elakadtam a GTA San Andreasban...

Elakadtam a GTA San Andreasban, help?

Figyelt kérdés
Szóval ott tartok, hogy valami idióta nővel kell randizgatnom (Michelle asszem), hogy meglegyen a kártya, ami a rabláshoz kell. Már 8x randiztam vele kb, és már hívott is és elvittem a kulcsot, ott volt a házában, de utána nem történt semmi. Mit kell csinálni még a tovább jutáshoz? Azokat a Quarry (bányás) küldetéseket csinálni?

2014. febr. 8. 22:49
 1/3 SylwerStone ***** válasza:
Megszerezted a kódkártyát? Akkor megjelenik automatikusan a következő küldetés. Ha nem, akkor hibás a játék.
2014. febr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt írta, hogy a barátnőd nincs itthon, és fehér nyíl ott jelzett az ajtójánál. Bementem, felszedtem azt a szutykot ami ott volt és kijöttem. És semmi. De akárhányszor elviszem randizni azt írja, hogy "Akar még randizni, de nem sokáig tud ellenállni" vagy valami ilyesmit. De semmi küldetés ikont nem látok, se olyan zöld dollárjelet, vagy sárkányt ami a triad-ot jelzi. Csak a Quarry, ott a bányánál van az a dömper jel, meg a szív. :/
2014. febr. 8. 23:02
 3/3 A kérdező kommentje:
megoldottam, köszi a helpet azért :)
2014. febr. 9. 02:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!