Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Magyarok, ti Fifa 14 Ultimate...

Magyarok, ti Fifa 14 Ultimate Teamben maximum hányas Online Divisionig jutottatok? Én most vagyok a Division 7-ben, de már elég nehezek az ellenfelek és 17 pont kell a Division 6ba való feljutáshoz. Szerintetek ez mennyire jó Fifás teljesítmény?

Figyelt kérdés
Esetleg ha tudtok valami jó kereskedelmi stratégiát, amivel jól lehet coint keresni, pls azt is írjátok le. Köszi

#Ultimate Team #FIFA 14 #Online Division
2014. febr. 10. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 4 éve fifázom a 3.csopiba bajnok lettem.a 2. ból egyből kiestem!és még vissza 3 csopit most az 5.et kezdem egyébként nem kell félned a progi úgyis feljuttat egy bizonyos szintig ( Mert egyébként jövőre nem vennéd meg a lemezt!!!)Szinte mind 1 mennyire tudsz játszani csak lőj kapura! Kereskedés terén elég hosszú lenne leírni.
2014. febr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én 4. osztályban vagyok, eddig 3 meccs alatt 1 döntetlen 2 vereség
2014. márc. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már Divison 5-be vagyok azóta, van hátra 3 meccs ha 2t nyerek belőle megvan a Div 4 nekem is, mostanába egyre jobban megy. :)
2014. márc. 5. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!