Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » ÜDV mindenkinek! Letöltöttem...

TAXI91 kérdése:

ÜDV mindenkinek! Letöltöttem a 7. Days. To. Die. Alpha.6.3. Steam. Edition. (crackelt változat) -ot és mikor elindítom nem a menü jön ki hanem egy ablak ezzel: The steam client isn't running or no connection posible!?

Figyelt kérdés

Alatta exit, login (semmi reakcó) és a játék weboldla. Segítség! Mitévő legyek :D?

A gépen van Steam és felvagyok regelve, van Hamachi az internetnél meg van modem,router lehet az a baj neki????

Nem hibás a játék mert haver tolja ugyan ezzel és sokan mások is! ???????



#játék #7.Days. To. Die. Alpha.6.3 #7.Days
2014. febr. 12. 13:01
 1/3 anonim válasza:
Hülyeség hogy steam edition max a felszerelések mások benne. Inkább tölts le egy másik fajtát mert szart sem ér.
2014. febr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez az,hogy mind steamos !:O 6.1 nél is ezt csinálta :(

Többet nem próbáltam ki:)

2014. febr. 12. 18:55
 3/3 anonim válasza:

szia, találtál megoldást a problémára? Csak mert én is ezzel küszködök már több hónapja...

Megvettem a 7 day to die játékot és steamra is fel vagyok regelve a legfrissebb (Alpha 10.1) verziót is leszedte már de állandóan ugyanazt írja ki itt is mint neked.

Már a tűzfallal is variáltam ahogy a steam oldalán írták sőt még ki is kapcsoltam a tűzfalat meg minden vírus védő és egyéb védelmi programot de semmi változás.

Már-már ott tartok hogy az egész steam baromságot legyaulolm a fenébe a 2 megvásárolt programmal együtt.

A DayZ-t is megvettem de azt sosem próbáltam ki mert nekem 2 operács rendszerem van a 1 gépen. XP ás Win7 DE eddig csak az XP-re tudtam felrakni az új vezetékes netemet. Ami szuper gyors és erős. A DayZ-t a Win 7-en akartam futtatni de az is steamos vagyis nem hiszem hogy futna még akkor sem ha végre működne a net a Win7-en is.

2014. nov. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!