Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Outlast: Melyik jelenet volt...

Outlast: Melyik jelenet volt a kedvenced, vagy melyik rémisztett meg a legjobban?

Figyelt kérdés

...

- Ki/kik a kedvenc karaktereid.

- Mi a véleményed a játékról.



2014. febr. 13. 22:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Látom már végigjátszottad. Megéri megvenni vagy várjak egy nagyobb akciót?
2014. febr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Én nem vettem meg. Csúnya dolog ugyan, de nem.


Rengeteg dolgot tudok róla, de igazság szerint még nem tudtam végig játszani. Ha minden igaz a héten elkezdem. Sok jó jelenet van, van egy-kettő, ami különösen groteszk, de én jót nevettem rajta és (még ha brutálisan is hangzik), elbűvölt.


Szívesen elmennék oda. Ez majd a játék során még élethű is lesz.

2014. febr. 13. 22:42
 3/14 A kérdező kommentje:

Közben kapcsoltam, a kérdésedre nem válaszoltam:


Szerintem relatív. Vedd figyelembe, hogy összességébe véve ez a legjobb horror játék, ami eddig készült. Tőled függ, hogy neked mennyit ér. Ha rá lennék szorulva, vagy nem lenne más választásom, akár 20.000Ft-ért is lazán megvenném. Mert nekem ér annyit.


Más, mint amikor végigjátszásokat nézel. Teljesen más.

2014. febr. 13. 23:15
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Egyszer ijedtem meg asz egész játékban.

Az elején, amikor a pofánkba kapjuk a fejjel lefele lógó hullát.

Az a baj a játékkal, hogy nem egyedül vagyunk. Egy csomó beteg van rajtunk kívül. Az elején még féltem is a játékban, míg egyedül voltunk.

2014. febr. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Engem az különösebben nem zavart, sőt... tetszett, hogy egyes "NPC"-nek saját kis története volt. Mindig máshol tűnt fel, mást tett, más történt vele.
2014. febr. 14. 00:17
 6/14 anonim ***** válasza:

Nos szerintem azért enyhén túlzás a valaha született legjobb horror jateknak ki kiáltani persze egyéni vélemény.Már nagyon sok régebben megjelent alkotások vannak amik 100000 jobbak.

Személyem szerint köröket ver rá az Amnesa the dark descent vagy a Penumbra sorozat is. Meg látszik ,h az Outlast készítőit főleg a Frictional games csapata ihlette meg ezt le sem tagad hatják. Én eleinte csalódott voltam mert egyáltalán nem azt tapasztaltam ahogy ezt a játékot beharangozták. Az elején lévő vásári ijesztgetések ,h valaki elrohan elötted vagy becsapódik az ajtó stb már a F.E.A.R 1 2005-ben előtte így már számomra elég sablonos paráztatás ,de adtam neki még 1 esélyt és megkedveltem egyáltalán nem mondanám ijesztőnek ezt a játékot sokkal inkább groteszk,torz és nyersnek ugyanakkor be lengi az egész játékot egy hátborzongató légkör atmoszféra.Az elején nekem is emésztenem kellet ,h mindenféle zavarodott,tébolyult van mindenhol és nem kihaltság ,de ahogy a játék kibontakozik úgy egyre érdekesebbé válnak és egyre jobb ,h jelen vannak ezek a kevésbé veszélyes lélek torzult,megkínzott betegek és ahogy említetted elég érdekes dolgokat lehet megtudni tőlük ha végig résen vagy 1,2 mondatot elkapva.És nem kell félni a jatek háromnegyedénél bevallom azért volt benne brutális jelenet aminél még az én horroron nevelkedett kis agyam is megdöbbent,de nem spoilerezem le játszd végig és tapasztald meg magad.:D <--- Ez az eggyik kedvenc jelenetem illetve tetszett a játék nyers világa az ,h ennyire elmebeteg dolgokat is csinálnak benne ,h pl :megkúr 1 hullát az eggyik tébolyult ,önkielégítenek benne illetve minden beteg dolog benne van amit csak el lehet képzelni 1 ilyen elmegyógyintézetnek álcázott kisérleti helyen nekem ez azt az érzést kölcsönözte ,h tényleg egy ennyire beteg helyen vagyok.A vélemény ,h ez egy jó és kellemes kis játék najó nevezzük horrornak bár messze áll tőle,de nem rossz az atmoszféra miatt illetve 1,2 brutális jelenet miatt 1x er érdemes végig tolni ,de semmi képen nem alkotott maradandót szerintem talán az elmegyógy intézetes kategóriájú játékok terén kimagasló akik kedvelik ezt a témát azok csípni fogják nagyon,de egy veterán horror fan aki már régóta van a szakmában ;)az max egyszeri végig játszás szerintem.

2014. febr. 14. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nekem a levágott fejű férfi hullát erőszakoló cukiság tetszett eddig a legjobban. Nagyon aranyos jelenet volt . Lehet erre gondoltál többek közt?


Természetesen a vélemény egyénenként változó, de az Amnesiát nálam lekörözte, már is. Még így is, hogy csak ïzletes részleteket láttm.


Persze lehet, hogy olyan rossz ízléssel megáldott kislány vagyok.

2014. febr. 14. 07:27
 8/14 anonim válasza:
Nem tudom hugi., szerintem a hulla erőszakoló pali volt a legbetegebb az összes páciens közül. :D
2014. febr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nekem ő az egyik kedvencem. Személyiségre, beszéd stílusra és viselkedésre is. Szerencsére nem egyszer tűnik fel csak. Legalábbis úgy hiszem, mivel több képet is találtam, amin a többnyire hiányos öltözék (ez mondjuk még nem is olyan ritka) és az arc hasonló/ugyan az.


- [link]

- [link]

Szerintem egy és ugyan az a személy. Vagy tévedek?


Egyébként korán sem olyan beteg, mint a többi. Vagy is, relatív. Sok őrült van ott, de ő nem hiszem, hogy annyira az lenne. Tudta nagyon jól, mikor észre vettük aktus közben, hogy amit tesz, az nem helyes, ezért hagyta abba és kezdett lényegében minket szidni, milyen betegek vagyunk. Ez egyfajta terelés is lehet, bár sugallhat egyfajta "értékrendi" homályt. Bár utóbbi inkább irónia, de nem ez lett volna a fő cél. Az persze részéről jogos, hogy amit csinál, nem normális, úgy az sem, hogy mi azt nézzük.


Ez tehát a kis kedvencem személyében azt jelenti, hogy igen, tudja magáról, hogy a hullák kufircolása beteg dolog, de nem érdekli különösebben, amíg észre nem veszik.


Csak azt sajnálom, hogy olyan gyorsan abba hagyta.... a kedvenc jelenetem. Hm, igen tudom. Azok akik olvassák, most bizonyára hasonló véleménnyel lehetnek, mint ő.

( [link] )

"It's sick. You're sick!"


(Mintha tényleg hozzám címezte volna... imádom.)

2014. febr. 17. 21:29
 10/14 anonim ***** válasza:

Az kemény,h milyen fontos szerepet tulajdonítasz ennek a szereplőnek illetve kis cselekménynek kicsit beteges ,h ez ennyire foglalkoztat vagy netán pszichologusnak tanulsz?

Nem akarlak ki ábrándítani,de annál az apró jelenetnél tovább nem nagyon találkoztam azzal a szereplővel ő nem kapott a jatekban akkora szerepet mint pl a pap vagy az a behemót ember torzulat aki folyton üldöz.

A képeken azért lehet szinte ugyan az a karakter mert a készítők nem nagyon fáradtak kidolgozni minden karaktert így pár helyen fel bukkannak ugyan azok a modellek.

Amúgy annál a résznél lesznek lényegesen betegebb dolgok igaz nem hulla szexel kapcsolatosak ,de lesznek lényegesen betegebb dolgok és lényegesen horrorisztikusabbak is amikor már nem nagyon tudod eldönteni ,h mivel álsz szemben mert az már nem emberi dolog.De már játszol vele??

2014. febr. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!