Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 4 mentési hiba!...

Battlefield 4 mentési hiba! Miért nem ment?

Figyelt kérdés
PS3-as Battlefieldről van szó.Hakilépek a kampányból de csak a főmenübe akkor vissza tudok lépni a kamányba,de ha játékból is(főmenün keresztül, mentéssel)akkor mikor visszalépek újat kell kezdeni.Valami javaslat ?

2014. febr. 14. 21:40
 1/3 psfanboy3 válasza:

Szia!


Nálam dettó ugyanez van, csak PS4-en. Felhívtam az EA-t, a game magyarországi forgalamzóját. Ott azt mondták, hogy az Origin accountomnál a barátlistánál csatolni kell az Origin rendszerhez a PS4-es accountomat, profilomat; mert akkor így elvileg felfős mentést csinál. A hölgy megígérte, hogy ír nekem egy privát levelet, ahol leírja, mit kell a PS4 konzolon állítanom, azt azóta sem kaptam meg az e-mail címemre semmit; a profilok csatolása meg nem sikerült. Cserébe a mentésem ismét eltűnt, pedig most még csak végig sem vittem a game-et.


Azt is elmondták, hogy az a gond, a rendszer korruptnak látja a mentéseket. Erre mondtam, hogy azért erre kicsit jobban odafigyelhethettek volna a fejlesztők (főleg ha már 18 000 Ft-ért vettem meg PS4-re). Egyébként engem is marhára idegesít, hogy ez van! Felháborító!

2015. jan. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 psfanboy3 válasza:

Lesz megoldás, úgy tűnik! Hiszem, ha látom! De reménykedem!


[link]

2015. jan. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Istvan 33 válasza:
ps3ra most vettem meg a bf4-et és játszottam a multival egy hétig az tökéletesen mentett ma kezdtem el a kampányt és amikor újra játszani akartam a játékal akkor láttam hogy nem mentet a kampány.Szerintetek mi rá a megoldás?Még mindig nem javították ki a hibát?
2015. ápr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!