Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyiket vegyem?

Mahhoo3-3 kérdése:

Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy új rubik kockát. A 3x3 asat gyorsan ki tudom rakni és most szeretnék vanni egy nehetebbet. Egy mirror cube ot és egy 4x4 eset vagy egy 5x5 öset. Nem tudom h meik lenne konnyebb a 3x3 as utan mertaz 5x5 osnek van kozepso resze a 4x4 esnek meg nincs, ezert jobban hasonlit a 3x3 asra, de viszont tobb darabbol all.

3x3 as kocka után a 4x4 es vagy az 5x5 ös a jobb választás?(nehézségi szempontból)



2014. febr. 14. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Mirrort nem ajánlom, szerintem az nem olyan érdekes.


Hogy a 4-es vagy az 5-ös a nehezebb? Ha már a 3-mast ki tudod rakni, akkor a 4-eshez +3 algoritmust kell megtanulnod, hogy ki tudd rakni, míg az 5-öshöz csak kettőt.


Az ötös lehet, hogy több elemből áll, de valójában nem nehezebb, csak több. Egy 10x10-es se nehezebb egy 5x5-ösnél, mert végig ugyanazt kell csinálni, csak többször.


Igazából amúgy mind a kettőre lehet pozitívumot meg negatívumot felhozni a másikhoz viszonyítva, de igazából ezek nagyon kis különbségek. Ha már a hármast ki tudod rakni, akkor annál kevesebbet kell tanulnod, hogy a 4-est vagy 5-öst ki tudd rakni.


Szóval, szerintem tetszés szerint válassz a kettő közül. Én sorban haladtam a számokkal, egyesével, egyre nagyobb felé. :)

2014. febr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mirrort es 4x4 est vettem.

Köszi a valaszodat!

2014. febr. 16. 01:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán még így is a legjobb, mivel a mirror az érdekesebb, mint egy ötös, mikor már vagy négyesed
2014. febr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!