Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A League of Legends-ben...

MetanHU kérdése:

A League of Legends-ben hogyan fejlődhetek?

Figyelt kérdés
Az a szori hogy én már meguntam azt hogy botok ellen kell mindíg fejlődni coop vs all-ban és hát nem is tudok annyira jó lenni és hogy hogyan tudnám megcsinálni hogy ebűmberek ellen játszak/fejlődjek?

2014. febr. 15. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi a probléma. Ha normált akarsz játszani, akkor azt válaszd ki a menüben, ne a botokat.
2014. febr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 HRobi13 válasza:
hát ezt én se igazán értem, ha nem robotok ellen akarsz játszani akkor ne a coop vs ai-t válaszd hanem a pvp-t, ennyi az egész
2014. febr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsi azt elfelejtettem leírni az volt hogy nem igazán talált embereket de hát látszik hogy nem vagyok a nagy türelmű de már sikerült emberek ellen játszani
2014. febr. 16. 17:23
 4/4 savanyújóska ***** válasza:
Probalj ki minel tobb champot, minel tobb lane-en! Es ha valakit megveszel, vagy megtetszik, ne legyel rest atnyalazni egy buildet hozza, mert abbol lehet hasznos dolgokat tanulni! (Pl. Nasusnal a last hit fontos, Blitzel kenytelen vagy megtanulni skillshotozni) Nekem is eleg hosszu ido utan esett le, hogy Nocturne E-je (magic dot, es ha a kozeledben marad 2 secig fear) menekulesnel is kivalo, azota nem egyszer mentette meg az eletem! Es probalj elore gondolkozni, ki hol lehet, pl. ha topon osszehoztak egy double killt (ellenetek), es te boton splitpusholsz (egyedul, sutyiban pusholsz egy lane-t, minimum egy toronyert, de altalaban inhibitorig), akkor olyan 5-10 sec utan el kell indulnod haza, mert megvannak az eroforrasaik, hogy 3 esetleg 4v1-ben jojjenek rad. Es vice versa, ha eleg jo statjaid vannak hozza (ad es as + statik shiv/hydra) akkor erdemes elsunnyogni, es beverni egy ket tornyot. Ez csak egy kiragadott pelda volt, de ha tudatosan igyekszel figyelni a minimapet, es gondolkozni, hogy ki hol lehet, akkor nagyon sokat fog fejlodni a jatekod! (Es ward, ward, ward!)
2014. febr. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!