Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit tegyek ha nem indul...

Pap dániel péter kérdése:

Mit tegyek ha nem indul SEMMILYEN minecraft, tekkit, ftb. stb stb és minden jó de azt írja hogy bad video card driver?

Figyelt kérdés
segítsetek fontos már 1 éve fen áll a hiba

2014. febr. 15. 18:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Apád látta már? Egyébként meg fogod leszeded a drivert és felrakod hozzá...
2014. febr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem 1 év alatt volt időd beírni ezt a googlefordítóba, ami szerintem képes lefordítani ezt a rövid és egyszerű angol mondatot. Ha megcsinálod, többé kevésbé azt fogja kiírni, hogy: rossz videokártya driver. Feltételezem, nem tudod ezek után, mi is az a driver, hiszen akkor felismerted volna a hibaüzenetben. Gyakori kérdéseken ezt is szépen leírják, szakszavakkal, és köznapi nyelven is. (Én a kérdéseket gyakran googleval keresem, mert gyorsabban megtalálom vele a kérdést. Nem kell böngészni annyit)


"Driver nélkül nem működnek azok a dolgok amik ezt igénylik. A legfrissebet azért szoktuk ajánlani mert a gyártók többnyire valamit javítanak a programjaikban."


Ezek után már harmadszora hivod segítségül a google-t, és valószinűleg ő majd újfent segíteni tud, hogy megtalálj egy gyakorikérdéses kérdést. Amiből ezt tudod meg:


"Meg kell nézned, hogy milyen videokártyád van. Ha nem tudod, akkor egy google keresés megoldhatja, (óó a google itt is :) ) vagy felrakod az everest home-ot, és abban megnézed. Utána felmész a gyártó honlapjára. (Ati/AMD (amd.com) vagy nVidia (nvidia.com) valszeg ilyened van) és a find driver/ driver download résznél szépen kitöltögeted milyen oprendszered/géped/videokártyád stb van. Végül amit kidob drivert, letöltöd, és azt feltelepíted. Reset és kész.


Ha ezeket a lépéseket megcsináltad volna, akkor már 1 éve tolhatnád a minecraftot. Azonban előfordulhat, hogy olyan géped/laptopod van, ami ezek után se futattná a minecraftot. Ez integrált vodeókártyás asztali gépeknél, és több laptopnál is elképzelhető ez. Integrált a videókártya, ha az alaplaphoz adják alapból. Az ilyeneket mindegyik alaplap gyárilag tartalmazza. De ezek nem éppen erősek, így szinte mindenki külön videókártyát szokott venni. Laptopoknál erre általában nincs lehetőség, van benne valamilyen és kész.


Ezt az egészet azért írtam le, hogy megtanuld a problémákat egyedül megoldani a gépen.

2014. febr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1.de tudom mia driver,2. már megpróbáltam a leírtakat,3. egy mmc-s configós megpróbálta,4. hibát írt ki
2014. febr. 15. 19:48
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor marad az, hogy (a valószinüleg integrált, mert nem nevezted meg) videókártyád nem alkalmas rá. De ha adsz egy VGA nevet megpróbálok utána nézni.
2014. febr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Raedon x1950 Series
2014. febr. 16. 12:02
 6/13 anonim ***** válasza:
ez a video kártya elég rossz, szerezz be jobbat/újabbat
2014. febr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tudom hogy régi de amég beszerzek egy újjat/jobbat hogy minecrafttozzak amikor az xp-s gépemmel jó a kártya de rossz a gép?
2014. febr. 16. 14:44
 8/13 anonim ***** válasza:
Töröld le a drivert, illetve az OpenGL-et. Majd töltsed le a 1.4-es OpenGL-t + Catalyst 9.12 drivert. Elvileg az ujabbak nem támogatják a régibbi OpenGL-t. Arról viszont nincs info, hogy milyen verziók futnak 1.4-es OpenGL-el.
2014. febr. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
az OpenGL-t nem lehet letölteni... az adott
2014. febr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Újra kell telepíteni a videókártyát
2014. febr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!