Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha megveszem a GTA V-öt, de...

Ha megveszem a GTA V-öt, de flash-elt az xboxom, játszhaton online?

Figyelt kérdés
Jelenleg kalóz verzióm van a GTA V-ből, így csak simán story mode-ban tudok játszani. Ha a játékot eredetire cserélem (megveszem), akkor fogok tudni online játszani? Az xboxom ugyebár flash-elt marad, ez a probléma. Ezért kidobhatnak xbox live-ról? Látják ezt ők?

2014. febr. 15. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
ha a flash mellé van dualboot akkor tudsz, ha nincs, akkor nem
2014. febr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

utánanéztem, és ha jól értelmezem ez arra van hogy RGH mellett tudd eredeti állapotban is használni

de az én xbox-om nem RGH-s, csak simán flash-elt

2014. febr. 15. 19:16
 3/10 anonim ***** válasza:

ja igen, rosszul emlékeztem, dualboot RGH mellé van

hát nem tom, szerintem akkor csak simán nem tudsz multizni

2014. febr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne tudssz.Bannolnak.+elő kéne fizetned goldra ami e-miatt nem éri meg.
2014. febr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Maddox válasza:
Bocsi srácok, de egyáltalán nem. A Microsoftot már rohadtul nem érdekli ez az egész, mivel már a One-nal vannak elfoglalva. De elmondanám hogy jóval azelőtt sem nézték.. Nekem 4 éve flashelt boxom van, és GTA Onlineozok, cod multizok, meg minden ami netes.. ugyan úgy megy ban nélkül mint ha flash nélküli gép lenne. A megfelelő helyen kell kiflashelni, mert van aki direkt úgy csinálja hogy ne tudj felmenni livera, vagy nem tudom. A lényeg hogy van egy fasza kis program, androidra is, amibe ha beírod az xboxod serialját meg valami másik kódot, akkor visszakeresi hogy a konzolod jelölve van-e banra vagy flagre. Ez új, én annak idején nem használtam és így sem bannoltak le, sosem volt ez a veszély. Azt meg hogy a gold megvétele nem éri meg, csak egy olyan ember mondja aki nem GTA Onlineozott még.. már csak amiatt érdemes kifizetni azt a 10ezret egy évre. ;)
2014. márc. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne mond hogy a one elott sem volt veszély.Rengeteg konzolt bannoltatc.Többek között az enyemet is.Emellett nem tudod érzelmezni a mondatomat.Azért nem eri meg goldra elofizetni mert a bann miatt elveszhet az egesz.Van akit sosem bannolnak (speciel most te) de vannak akit azonnal van akit 1 hét mulva nem lehet tudni.Ovasd mar el rendesen amit leirtam es ne okoskodj.Légyszíves
2014. márc. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

na kipróbáltam

nem vettem meg a játékot, továbbra is másolt

csupán xbox live gold-ot vettem 1 hónapra

és működik, tudok online játszani :) flash-elt xbox-al és másolt játékkal

2014. márc. 28. 00:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Majd megbánod
2014. márc. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

azt elfelejtettem írni hogy a Microsoft direktbe nem egyből csap le

most játszol 1 hónapig aztán lehet megveszed 1 évre és akkor egyből bannolnak

nem hülyék

vagy csak ekkora szerencséd van

2014. márc. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Banniltak azóta megkérdezhetem?
2015. aug. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!