Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem megy az Infestation:...

Miért nem megy az Infestation: Survivor Stories?

Figyelt kérdés
A Game Data töltése nagyon lassú.A szerver csatlakozásánál meg mindig kidob a játék.Egy másik számítógépen is kipróbáltam aminek ugyanaz a configja és azon működött.Talán lassú az internetem?

2014. febr. 16. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit ír ki?
2014. febr. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ŐŐ..most már kipróbáltam megint sokszor és rájöttem hogy ez csak 1-2 szer fordul elő.Igazából a game data betöltése nagyon lassú,meg a szerverhez való csatlakozás is.És valszeg nem a számítógép a rossz,mert be tud tölteni,csak mire betölt addigra kirúgnak a szerverről.Én az internet gyorsaságra tippelek,mivel ilyen wifi antennával csatlakozom a másik szobában lévő routerre.
2014. febr. 21. 14:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mikor van ez. Mert estére rengetegen mennek fel és leterhelik a szerókat. Ilyenkor nekem is több ideig tart minden betöltés.
2014. febr. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom nem hiszem hogy az baj mert már az egyik hétköznap délelőtt is kipróbáltam és akkor se ment.De most beszereztem egy LAN kábelt csak még nem tom hogy kell csatlakoztatni a routerrel :/ :D...hátha azzal működik.
2014. febr. 25. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!