Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Tera Online-ba vissza lehet...

Kriss06 kérdése:

A Tera Online-ba vissza lehet állítani a cenzúrázatlan ruhákat?

Figyelt kérdés
Olvastam valahol, hogy amikor behozták a játékot Európába akkor egy csomó ruhát le kellett "cenzúrázni" az európai kliensbe mindenféle etikai gondok miatt. Na most engem nem érdekelnek az etikai problémái az EU-nak és szeretném látni a ruhák eredeti dizájnját. Van erre mód európai kliensbe?

2014. febr. 17. 01:07
 1/3 Csiß ***** válasza:
Szerintem ez úgy hülyeség ahogy van.
2014. febr. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dániel255 válasza:
Tényleg cenzored a szerver én nem tudok róla hogy meglehetne ezt oldani de eza cenzor elődsorban az elinek ruházatát szabjameg azt sem nagyon csak pl hogy van rajta nadrág XD
2014. febr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van rá lehetőség, de nem ajánlott.. Se a NA Tera, se az EU Tera nem szereti, ha belekontárkodnak a játékba (márpedig az uncensored verzióhoz az kell).
2014. jún. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!