Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A World of Warcraft játékban...

A World of Warcraft játékban hogy kell megszerezni a glacial bag tekercset?

Figyelt kérdés

Ezt a tekercset: [link]

Ugy olvastam ki hogy ki kell repuzni valamit

de ha igen akkor nem tudom hogyan mert ott a küldik 90%-át megcsináltam és még mindig hated a repu.

Ha pedig ezeket kell ölni [link]

akkor olyan irjon aki innenn szerezte.



2014. febr. 17. 16:40
 1/3 anonim válasza:

Sons of hatred frakciónál kell repuznod.


Többféleképpen is feltudod húzni azt a reput.


PL napi küldikkel storm peaksben amiket Dun Niffelemben vehetsz fel. Ha nem tudod felvenni akkor nem értél el oda a küldikkel sp-ben. Folytasd őket...


Gondolom törtözöl, ha ez a reci kell. De akkor is ez egy annyira alap frakció a wotlk-ban, nem értem, hogy nem húztad még fel exaltedre.

2014. febr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még nem próbáltam de ha működik előre köszönöm.
2014. febr. 18. 00:55
 3/3 A kérdező kommentje:

Az alacsonyabb szintű magyarázat az hogy:

K-3 -on és területén addig kell a questeket csinálni mig el nem jutok egy olyanhoz ami a vikingeknél van.

Ott is minden questet megcsinálunk.

A legvége az amikor eljutunk a legnagyobb hegy tetejére.

Azután az egész ''dunn niffelen,, friendly lesz akármilyen repu szinten is van.(ez csak a felétől kezdődik de ez is segitség) https://www.youtube.com/watch?v=cvTzkrvI-aY (ha lesz időm és megfelelő szintű karim talán csinálok egyet ''ami nem ilyen szar,,)

Ezután ''dunn niffelen,,-n zöld nevű ''Sons of Hodir,, npc-k lesznek.

Ha be van kapcsolva a ''war,, jelzés akkor kikapcsiljuk és igy támadás helyett legtöbbjüktől napi questet kapsz.

Van egy blacksmith egy boltos és egy flying master npc a fontosak közöl.

A boltosnál lehet venni cuccokat repuszinttől függ: [link]


befejezésül: a küldetéssorozatot mindenképp meg kell csinálni.(anélkül is felhúzhatod exaltedre a reput dalarani ''commendation badge,, cuccossal csak semmi értelme mert a küldisorozattól egyszerübben frendly leszel.


+a küldisorozat végigcsinálása nélkül nem lesznek npc-k akár exalted vagy akár hate.


Tudom hogy hosszü és egyesek meg ezt a magyarázatot nem értik de ez részletesebb.

2014. ápr. 5. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!