Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pet plugin minecraft?

Pet plugin minecraft?

Figyelt kérdés

Üdv!


Jelenleg keresek egy plugint, amivel bármilyen minecraftban előforduló mobot (pl disznó, zombi, zombi disznóember stb) befogható állatkának, az állatka szintje növelhető, ha veled harcol együtt (és ezzel együtt persze erősebb is lesz).


El lehet engedni (tehát eltüntetni) illetve előhívni, ha megütnek megtámadja a támadót (ha elő van hívva) stb...


Egy régebbi szerveren láttam ezt, és elég viccesnek tűnt (főleg mikor a 110es full diás villagerem 2 ütésből megölte az admint mert ütögetett :D )


Bukkit pluginos részén keresgéltem, de nem túl nagy sikerrel, echo pet pl ahogy néztem kb csak lovagolhatsz mindenen, de nekem olyan kellene ahol veled harcol, stb.


Ha jól emlékszem, azon a szerveren egy fonállal/stringgel kellett megölni a mobot, hogy a peted legyen.


Valami ötlet, hol merre találhatnák ehhez hasonló plugint? Link is jó :)



2014. febr. 18. 12:04
 1/2 A kérdező kommentje:

Ez a petCreeper plugin egész jó, csak itt sajna nem kell legölni a mobot, hogy a tiéd legyen, nekem meg úgy kéne :(


Meg nem lehet öltöztetni a mobot.


Vagy esetleg ezt be lehet állítani valahogy?

2014. febr. 18. 12:47
 2/2 adventurer111 ***** válasza:
szerintem ez az ami kell neked [link]
2014. febr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!