Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A tanáromnak vissza kell...

A tanáromnak vissza kell adnia a telefonomat ha egy szülőm bemegy érte?

Figyelt kérdés
Pedig nem zavartam az órát se, csak szünetben használtam, órán meg csak az időt nézem meg. Egyébként úgy történt, hogy egy (fogyatékos) lány beárult engem mert fényképet csináltam róla (nem igaz). És megyek órára, ami az egyik tanárommal volt, és az osztályfőnököm meg elveszi, egyet kiabált. Vagy nem is kellett volna odaadnom? És mit tett volna ha nem adtam volna neki? Nem számít lopásnak?

2014. febr. 19. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:

nem kellett volna odaadnod

ha megis akkor csak a tanitas vegeig, es aksi es szimkartya nelkul

a tanarnak kotelessege visszaadni es remelem a szuleid is tudnak orditani

2014. febr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálatok a termekben nincs óra a falon? Mert ha van, akkor felesleges a telefonodat nézegetni az órán. Nálunk anno általánosban írni kellett az ellenőrzőbe a szülővel 1 szöveget, hogy el vihessem a telefont, de ott sem szerették, hogyha valaki nyomkodta a telefont. Nálunk is fenyegettek, hogy elveszik, azt hiszem óra végéig vették el. Volt, mikor nap végéig, viszont volt olyan tanár is, aki azt mondta, hogy bezárja a páncélszekrénybe, de a simkártyát visszaadja.. Szóval tanár függő, végülis nem vehetné el, de biztos zavarta. Óvatosan, mert rádszáll.. :D

Az a lány pedig nem fogyatékos szerintem, mert ha veletek jár, akkor csak normális lehet, csak lehet szeret szemétkedni, vagy a farkadat akarja.

2014. febr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát igen nincs óra pár teremben
2014. febr. 19. 17:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Elvileg elvenni sem lenne joga. Az más kérdés, hogy attól tanárként én ennek ellenére is elvenném, aki órán használja, ahhoz viszont tényleg semmi köze a tanárodnak, hogy szünetben mit csinálsz vele.
2014. febr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!